Parownice firmy Karcher – funkcjonalne myjki ciśnieniowe

Gorąca para wodna znajduje zastosowanie podczas wykonywania wielu prac porządkowych, a także w procesie dezynfekcji i przy prasowaniu odzieży. Urządzaniami, które ją wykorzystują, są parownice. Dzięki połączeniu z odpowiednimi akcesoriami tworzą one bardzo funkcjonalny i skuteczny odkurzacz parowy Karcher lub wydajne żelazko. Parownice pracują samodzielnie, lecz wymagają dopasowania różnych końcówek. Przystosowują one urządzenie do roli odkurzacza lub sprawiają, że jest to doskonała myjka parowa do blatów kuchennych, fug czy elementów grilla. Zaletą wykorzystania pary jest eliminowanie drobnoustrojów i pleśni. Dzięki tej metodzie sprzątanie jest znacznie bardziej efektywne.

Ręczne szorowanie podłóg jest zajęciem bardzo czasochłonnym i uciążliwym. Parownice Karcher – dostępne w sklepie internetowym lub w naszej siedzibie w Krakowie – są nowoczesnym i bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem, które ułatwia wykonywanie różnego rodzaju prac porządkowych. Oferowany przez nas produkt ma szerokie zastosowanie – można nim czyścić powierzchnie płaskie, w tym parkiety laminowane, łazienki i toalety, lustra, fugi, a nawet odświeżać ubrania. Parownice uwalniają gorącą parę wodną, która rozpuszcza i ułatwia usuwanie zaschniętych zabrudzeń. Polecamy także pozostałe myjki ciśnieniowe z naszej oferty.

Parownice 

There are 18 products.
na stronie

Parownica SC 2 charakteryzuje się szerokim wachlarzem zastosowań. Gorąca para pod wysokim ciśnieniem skutecznie odspaja zabrudzenia i zabija większość drobnoustrojów.

455,00 zł

Parownica nowej generacji z systemem automatycznego odkamieniania charakteryzuje się najkrótszym czasem nagrzewania - jest gotowa do pracy w zaledwie 30 sekund! Zbiornik na wodę można bez przeszkód uzupełniać w trakcie pracy, bez potrzeby oczekiwania na wystudzenie bojlera.

620,00 zł

Wielofunkcyjne i wyjątkowo komfortowe w obsłudze urządzenie. Skuteczne i niezawodne. Przeznaczone do czyszczenia wszelkich wodoodpornych powierzchni w domu. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę.

815,00 zł

Wielofunkcyjna parownica dzięki bogatemu wyposażeniu nie tylko skutecznie czyści wszelkie wodoodporne powierzchnie, ale także umożliwia prasowanie parowe. Posiada dodatkowy zbiornik na wodę.

1 185,00 zł

Wyjątkowo mocne i niezawodne urządzenie przeznaczone do czyszczenia wszelkich wodoodpornych powierzchni w domu. Dzięki wyposażeniu w dwa zbiorniki, pozwalaja na czyszczenie bez przerw na studzenie bojlera.

1 450,00 zł

Wyjątkowo mocne i niezawodne urządzenie przeznaczone do czyszczenia wszelkich wodoodpornych powierzchni w domu. Dzięki wyposażeniu w dwa zbiorniki, pozwalaja na czyszczenie bez przerw na studzenie bojlera. Umożliwia prasowanie parowe.

1 600,00 zł

Zestaw zawiera dyszę podłogową EasyFix i ściereczkę do podłóg z mikrofibry. Ściereczka jest mocowana do dyszy za pomocą rzepów. Szerokość dyszy 314 mm.

130,00 zł

Dzięki dużej, okrągłej szczotce wyczyścisz większą powierzchnię w krótszym czasie. Pasuje do dyszy do detali / parownic od 2012 roku.

59,00 zł

Dzięki dużej, okrągłej szczotce wyczyścisz większą powierzchnię w krótszym czasie. Pasuje do dyszy do detali / parownic od 2012 roku.

55,00 zł

Dzięki dużej, okrągłej szczotce wyczyścisz większą powierzchnię w krótszym czasie. Pasuje do dyszy do detali / parownic od 2012 roku.

59,00 zł

Parowa szczotka Turbo ogranicza czas czyszczenia o połowę. Dzięki jej silnemu działaniu nie ma potrzeby szorowania. Umożliwia oszczędność czasu.

85,00 zł

Dysza power zwiększa skuteczność odspajania brudu, dlatego doskonale nadaje się do usuwania uporczywych zabrudzeń. Przedłużka ułatwia dotarcie strumienia pary do kątow, szczelin i zagłębień.

41,00 zł
Showing 1 - 12 of 18 items