EB 30/1 Adv Li-Ion

1545-127

Nowy produkt

Bardzo cicha szczotka elektryczna do dyskretnego i szybkiego sprzątania. Dzięki technologii litowo-jonowej z bardzo długiem czasem pracy akumulatora: 40 minut na dywanach i do 60 minut na twardych powierzchniach.

Towar pod zamówienie

1 503,06 zł brutto

Dane techniczne

Szerokość robocza (mm)300
Pojemność zbiornika (l)1
Czas pracy baterii (min./min.)82 / 104
Czas ładowania akumulatora1
Akumulator (V)7,2 / 2,6
Ciężar (kg)2,3
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)250 x 300 x 1340
Czas pracy baterii (min./min.)82 / 104

Wyposażenie

  • Akumulator
  • Szybka ładowarka, BC 1/1.8
  • Szczotka walcowa standardowa                            

Szczotka profesjonalna może zamiatać w miejscach bez dostępu do sieci elektrycznej i wszędzie tam, gdzie przewód zasilający przeszkadza w pracy np. w windach, na schodach, czy pomiędzy rzędami foteli. EB 30/1 Adv Li-Ion jest też niezwykle przydatna w miejscach, gdzie hałas jest szczególnie niepożądany np. w hotelach, restauracjach, biurach, butikach czy muzeach. Szczotka pozwala szybko zebrać suchy, luźny brud zarówno z podłóg twardych, jak i wykładzin dywanowych o krótkim runie. Litowo-jonową baterię można wymienić w zaledwie kilka sekund. Obsługa szczotki jest w pełni intuicyjna. Teleskopowy uchwyt oraz duży włącznik przystosowany do obsługi stopą zapewniają możliwość sprzątania bez potrzeby schylania się. Szczotkę można wyjąć za pomocą jednej ręki, bez stosowania jakichkolwiek narzędzi i w razie potrzeby łatwo oczyścić z nawiniętych włosów czy nitek. Podobnie zbiornik na zanieczyszczenia jest łatwy w wyjmowaniu i opróżnianiu. W wyposażeniu szybka ładowarka BC 1/1.8, która umożliwia naładowanie akumulatora w ciągu 50 minut.

Szybka ładowarka
  • Długi czas pracy i krótkie czasy ładowania: Szybka ładowarka BC 1/1.8 umożliwia naładowanie akumulatora w ciągu 50 minut.
Łatwa wymiana baterii
  • Wydajny akumulator litowo-jonowy można usunąć jednym ruchem i wymienić.

tekst