Szorowarki do schodów i do schodów ruchomych

Szorowanie schodów w przestrzeniach publicznych, takich jak urzędy, szkoły, dworce czy obiekty handlowe jest nie lada wyzwaniem, jeśli mamy je wykonywać ręcznie. Przy konieczności sprzątania dużych i często użytkowanych ciągów komunikacyjnych, których częścią są schody tradycyjne lub schody ruchome warto wyposażyć siebie i swoich pracowników w profesjonalny sprzęt – szorowarki do schodów i schodów ruchomych cenionej na świecie marki Karcher.

Szorowarka do schodów i schodów ruchomych – pomoc w każdych warunkach

Szorowarka jest kompaktowym urządzeniem, które świetnie sprawdzi się zarówno w warunkach wykonywania pracy zawodowej, jak i w domu. Niewielki rozmiar i waga sprawiają, że z łatwością można ją przenosić, a ergonomicznie wykonane uchwyty niwelują konieczność każdorazowego schylania się po urządzenie. Praca z urządzeniem nie powoduje powstawania nieprzyjemnych i szkodliwych w dłuższym czasie wibracji. Specjalny kształt i wyprofilowanie zapewniają dotarcie do każdego zakamarka i jego dokładne oczyszczenie. Dwie turbiny zapewniają, że użyta do mycia woda zostanie całkowicie usunięta z mytej powierzchni.

Szorowarki karcher – kompleksowa pielęgnacja Twoich schodów

Schody i chodniki ruchome posiadają charakterystyczną budowę i właściwości. Antypoślizgowa powłoka lub głębokie rowki na stopniach wymagają od urządzenia czyszczącego specjalnie dostosowanej budowy, węży ssących i szczotek. Po zaaplikowaniu wody wraz ze środkiem czyszczącym elementy te będą w stanie usunąć brud z powierzchni i zagłębień ruchomych schodów, jednocześnie gwarantując, by woda nie przedostała się do szybu. Szorowarki do schodów ruchomych Karcher posiadają szeroką gamę akcesoriów, w tym różne grzebienie, które można dopasować do konkretnego rodzaju powierzchni.

Szorowarki do schodów – bezproblemowa konserwacja

Szorowarki do schodów i schodów ruchomych Karcher to urządzenia w pełni profesjonalne, jednak ich obsługa nie wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Użytkowanie jest proste i intuicyjne i nie wymaga używania narzędzi. Przy opróżnionych pojemnikach z wodą samodzielnie można dokonać wymiany szczotek i grzebieni.

Szorowarki do schodów i do schodów ruchomych | AAT Renkar Kraków

Jest 1 produkt.

Wyświetlanie 1-1 z 1 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło