Środki czyszczące 

There are 32 products.
na stronie

Aktywny środek czyszczący na bazie naturalnego mydła, Wzmacnia odporność na zarysowania i utrudnia osadzanie się zanieczyszczeń.

170,00 zł

Uniwersalny środek do czyszczenia podłóg doskonale nadaje się do czyszczenia twardych oraz odpornych na wodę powierzchni. Ma wartości niepieniące, nie pozostawia smug.

35,00 zł

Środek do ręcznego czyszczenia wszystkich twardych i elastycznych posadzek. Nadaje się również do powierzchni błyszczących i mebli

19,00 zł

Środek do ręcznego czyszczenia wszystkich twardych i elastycznych posadzek. Nadaje się również do powierzchni błyszczących i mebli

80,00 zł

Skuteczny środek czyszczący do podłóg i posadzek przemysłowych. Usuwa uporczywe zanieczyszczenia ze zmaru, sadzy oraz zanieczyszczenia mineralne.

70,00 zł

Specjalny środek do czyszczenia płytek z kamionki szlachetnej. Skutecznie rozpuszcza zanieczyszczenia tłuszczowe, olejowe i mineralne. Nie zaburza antypoślizgowych właściwości płytek kamionkowych.

77,50 zł

Uniwersalny i bardzo ekonomiczny środek czyszczący do codziennego stosowania. Doskonale nadaje się do mechanicznego i ręcznego czyszczenia podłóg.

34,00 zł

Tabletki do zasadniczego czyszczenia wykładzin tekstylnych i tapicerki meblowej. Opakowane w rozpuszczalną w wodzie folię.  Odczyn  pH: 7,7 

330,00 zł
Showing 25 - 32 of 32 items