Środki czyszczące 

There are 35 products.
na stronie

Kwaśny środek do czyszczenia zasadniczego do szorowarek podłogowych. Rozpuszcz powłoki cementowe, osady i złogi z wapnia, rdzy, kamienia piwnego i mlecznego. Doskonały do sprzątania końcowego nowych budynków przed przekazaniem.

280,00 zł

Aktywny środek czyszczący na bazie naturalnego mydła, Wzmacnia odporność na zarysowania i utrudnia osadzanie się zanieczyszczeń.

170,00 zł

Uniwersalny środek do czyszczenia podłóg doskonale nadaje się do czyszczenia twardych oraz odpornych na wodę powierzchni. Ma wartości niepieniące, nie pozostawia smug.

35,00 zł

Środek do ręcznego czyszczenia wszystkich twardych i elastycznych posadzek. Nadaje się również do powierzchni błyszczących i mebli

19,00 zł

Środek do ręcznego czyszczenia wszystkich twardych i elastycznych posadzek. Nadaje się również do powierzchni błyszczących i mebli

80,00 zł

Skuteczny środek czyszczący do podłóg i posadzek przemysłowych. Usuwa uporczywe zanieczyszczenia ze zmaru, sadzy oraz zanieczyszczenia mineralne.

70,00 zł

Specjalny środek do czyszczenia płytek z kamionki szlachetnej. Skutecznie rozpuszcza zanieczyszczenia tłuszczowe, olejowe i mineralne. Nie zaburza antypoślizgowych właściwości płytek kamionkowych.

77,50 zł

Uniwersalny i bardzo ekonomiczny środek czyszczący do codziennego stosowania. Doskonale nadaje się do mechanicznego i ręcznego czyszczenia podłóg.

34,00 zł

Tabletki do zasadniczego czyszczenia wykładzin tekstylnych i tapicerki meblowej. Opakowane w rozpuszczalną w wodzie folię.  Odczyn  pH: 7,7 

330,00 zł

Zasadnicze czyszczenie sanitariatów Skuteczny, mocno skoncentrowany środek o cytrynowym zapachu. Odpowiedni do silnie zabrudzonych powierzchni sanitarnych.

120,00 zł

CA 20 C Środek do codziennego czyszczenia sanitariatów Przyjazny dla środowiska środek do codziennego czyszczenia powierzchni sanitarnych - koncentrat 

16,00 zł
Showing 25 - 35 of 35 items