Myjki do okien

Myjki do okien to praktyczne urządzenia, z którymi mycie okien będzie szybkie i przyjemne. Wyczyszczą one wszystkie gładkie powierzchnie, takie jak okna, lustra, kabina prysznicowa czy płyta ceramiczna. Z myjką do okien nie musisz martwić się dodatkowym sprzątaniem, koniecznością zakupu środków chemicznych i dodatkowych akcesoriów. 

Dlaczego warto kupić myjkę do okien?

Myjka do okien czyści powierzchnię za jednym pociągnięciem. Dwie końcówki zapewniają bezproblemowe i dokładne mycie okien. Pierwsza z nich posiada ściereczkę, którą czyścimy okna, a druga ściągaczkę, którą usuwamy wodę z szyby. Okna są lśniące i bez smug. Nie musisz martwić się o moczenie i płukanie ściereczki, ponieważ myjka sama pobiera wodę ze specjalnego, wbudowanego pojemnika. To znacznie usprawnia proces czyszczenia okien. Dodatkowo posiada ona pojemnik na brudną wodę, dzięki czemu nie będziesz mieć z nią kontaktu. Korzystanie z myjki jest więc higieniczne.

Dodatkową zaletą myjki jest to, że można nią myć powierzchnie zarówno w pionie, jak i poziomie oraz pozycji odwróconej. Dzięki temu myjka posłuży nie tylko do mycia okien, ale także innych powierzchni w domu. Nigdy więcej nie zobaczysz zaschniętych, nieestetycznych kropel wody czy smug. Z myjką wszystko jest idealnie wyczyszczone i lśniące! 

Akumulatorowe myjki do okien

Myjki do okien są wygodne w użyciu, ponieważ nie muszą być stale podłączone do prądu. Posiadają one zasilanie akumulatorowe. Do zestawów dołączane są szybkie ładowarki, dzięki którym urządzenia ładują się trzykrotnie szybciej. Wystarczy godzina, byś mógł z nich znów korzystać. Po pełnym naładowaniu, możesz korzystać z myjki do okien przez 35 min. 

Profesjonalne myjki do okien Karcher i zamiatarki w sklepie AAT Renkar

Istnieje 2 produktów.

Wyświetlanie 1-2 z 2 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło