Do myjki ciśnieniowej

Akcesoria do myjek ciśnieniowych decydują o funkcjonalności urządzeń oraz usprawniają czyszczenie. Im szersza gama dodatkowego wyposażenia, tym większy będzie zakres zastosowań urządzenia. W tej kategorii w naszym sklepie pragniemy przedstawić ofertę dodatkowych akcesoriów do myjek ciśnieniowych Karcher.

Końcówki do myjki ciśnieniowej

Karcher jako lider czyszczenia wysokociśnieniowego oferuje bogatą gamę akcesoriów przeznaczonych do urządzeń ciśnieniowych, które zapewniają wygodną, szybką pracę, a także najlepsze efekty usuwania zabrudzeń. Najpopularniejszą grupę wśród nich stanowią końcówki do myjek. Dzięki odpowiednio dobranym akcesoriom szybko i wydajnie można wyczyścić nawet największe powierzchnie. Co więcej, niektóre z nich przeznaczone są do zadań specjalnych takich jak udrażnianie rynien czy usuwanie zabrudzeń z wysoko położonych powierzchni.

W tej grupie akcesoriów znajdziesz m.in.: lancę do wytwarzania piany kompatybilną ze wszystkimi urządzeniami wysokociśnieniowymi Karcher, T-Racer przeznaczony do precyzyjnego czyszczenia powierzchni płaskich, szczotkę PS 30 plus do czyszczenia tarasów, podjazdów i balkonów, szczotkę obrotową WB 120 do czyszczenia powierzchni wodoodpornych, gumową szczotkę powierzchniową oraz końcówkę do mycia felg i kół.

Końcówki i wiele więcej

Warto rozszerzyć swoją myjkę wysokociśnieniową o specjalny zestaw to mycia rynien o zasięgu 20 metrów czy zestaw do czyszczenia rur o długości 15 metrów. Polecamy także zestaw do mokrego piaskowania, który usuwa najtrudniejsze zabrudzenia – farbę, rdzę oraz uporczywy brud. W tej kategorii w naszym sklepie znajdują się także wszelkie akcesoria do zraszaczy, takie jak dysze czy zestaw o-ringów.

Akcesoria do myjki ciśnieniowej Karcher | AAT Renkar Kraków

Istnieje 28 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 28 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło