Promocja Jesienna  

There are 24 products.
na stronie

PROMOCJA - SSAWKA SZCZELINOWA i RM 770 GRATIS Profesjonalne urządzenie spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych. Urządzenie wyposażono w nową, ergonomiczną rękojeść.

2 081,16 zł

PROMOCJA - 10 KG PROSZKU GRATIS  Profesjonalne urządzenia spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych.

2 774,88 zł

PROMOCJA WORKI 10 SZT. GRATIS Skuteczny i ekologiczny odkurzacz z linii eco!efficiency. Zużywa nawet 40% mniej energii zachowując wydajność powierzchniową na poziomie 98% w stosunku do modeli o poborze mocy 1300 W.

809,34 zł

  Karta informacyjna UE dostępna w zakładce pobranie PROMOCJA CENOWA Skuteczny i niezawodny odkurzacz przeznaczony do odkurzania suchego brudu z wszelkich podłóg twardych oraz wykładzin

1 016,30 zł

   Karta informacyjna UE dostępna w zakładce pobranie WORKI FLIZELINOWE  x 2  - GRATIS ! Urządzenie kolumnowe przeznaczone do dogłębnego odkurzania dywanów i wykładzin dywanowych. Doskonale zbiera włosy i nici, które trudno usunąć za pomocą standardowego odkurzacza.

1 987,68 zł

PROMOCJA CENOWA Urządzenie kolumnowe przeznaczone do dogłębnego odkurzania dywanów i wykładzin dywanowych. Doskonale zbiera włosy i nici, które trudno usunąć za pomocą standardowego odkurzacza.

1 952,82 zł

PROMOCJA - KARTA PRZEDPŁACONA 600 zł. brutto Sprawdź warunki promocji  Najnowszy oczyszczacz powietrza z laserowym czujnikiem pomiaru jakości powietrza. W zależności od potrzeb może pracować z jednym z pięciu dostępnych filtrów. Przeznaczony do pomieszczeń o wielkości do 100 m². Precyzyjny pomiar jakości powietrza z wykorzystaniem laserowego czujnika

3 006,12 zł

PROMOCJA CENOWA Oczyszczacz powietrza gwarantuje dobrą jakość powietrza w pomieszczeniach do 60 m². Oczyszcza powietrze za pomocą plazmy i dodatkowego trójstopniowego systemu filtracji skutecznie usuwając kurz, zapachy, pył zawieszony oraz alergeny.

6 242,32 zł

KARTA PRZEDPŁACONA WARTOŚCI 1500,00 zł. brutto -  GRATIS ! Sprawdź warunki promocji Szorowarka zasilana bateryjnie. Doskonale sprawdza się w restauracjach i hotelach, butikach, sklepach spożywczych i na stacjach benzynowych. Kierownica znacznie ułatwia precyzyjne manewrowanie maszyną. Uwaga: Urządzenie do pracy wymaga kompletacji przy zakupie !...

6 862,00 zł

ODKURZACZ NT 22/1 Ap L - GRATIS !Urządzenie umożliwia czyszczenie zachowawcze, nakładanie i usuwanie powłok, szlifowanie i polerowanie podłóg twardych oraz bonetowanie i szamponowanie wykładzin dywanowych.

3 931,08 zł

BELKA SSĄCA + ŚRODEK RM 755 - GRATIS !  Najnowsza szorowarka kompaktowa charakteryzuje się prostą obsługą i atrakcyjnym stosunkiem cena / jakość. UWAGA: Urządzenie wymaga kompletacji do pracy - brak akumulatorów i ładowarki 

10 868,28 zł

PROMOCJA CENOWA  Lekka, kompaktowa zamiatarka prowadzona ręcznie. Przeznaczona do czyszczenia posadzek w budynkach i na terenach zewnętrznych.

2 416,46 zł
Showing 1 - 12 of 24 items