Do parownic

Akcesoria do parownic Karcher

Każde urządzenie parowe Karcher jest niezwykle uniwersalne, dzięki dostępności wielu akcesoriów. Dobrze dobrane dysze i końcówki służą nie tylko poszerzeniu możliwości urządzenia. Pozwolą również pracować szybciej i skuteczniej, oszczędzając nasz cenny czas. Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem dodatkowych akcesoriów do swojej parownicy, zapoznaj się z ofertą naszego sklepu.

Akcesoria pasujące do parownic marki Karcher, podzielić można na dwie główne grupy – akcesoria główne oraz wymienne (eksploatacyjne). Pierwsze z nich to elementy takie jak końcówki i dysze, które rozszerzają możliwości parownicy, ale nie ulegają zużyciu podczas pracy. Akcesoria eksploatacyjne to między innymi szczoteczki służące do czyszczenia lub ściereczki czyli przedmioty, które zużywają się podczas pracy. Obszerna oferta akcesoriów do parownic w naszym sklepie umożliwia skompletowanie idealnego zestawu myjki parowej. Dzięki akcesoriom, które są odpowiednio dobrane i dopasowane do konkretnych prac czyszczących, z łatwością zadbamy o czystość domu czy samochodu.  

Najczęściej wybierane akcesoria do parownicy

Posiadacze urządzeń parowych firmy Karcher spośród dostępnych akcesoriów wybierają najczęściej ściereczki frotte, które wykorzystać można podczas prac ogólnych w domu i dzięki którym łatwo wyczyścimy stoły, blaty, okapy, płytki ścienne czy fronty mebli. Ich miękki materiał nie rysuje powierzchni i pozwala usuwać zacieki i smugi. Równie często kupowane są ściereczki podłogowe, czyli podstawowe akcesorium do mycia podłogi. Zamontowanie tej ściereczki na dyszy podłogowej powoduje, że zabrudzenia rozpuszczone za pomocą gorącej pary, błyskawicznie wchłaniane są przez mikrofibrę, a jej wygodny montaż za pomocą rzepu, pozwala na szybką zmianę ściereczki. Wiele osób zaopatrza się także w powłoczki z mikrofibry, które założyć można na okrągłą, dużą szczotkę – działają one jak miniaturowy mop, który można zastosować na niedużych powierzchniach. Poza tym, w ofercie znajdziemy również szeroki asortyment szczotek, dysz czy nakładek na dysze, które pozwolą nam na skompletowanie idealnego zestawu czyszczącego. 

Akcesoria do parownic Karcher | AAT Renkar Kraków

Istnieje 13 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 13 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło