Części zamienne do odkurzaczy

Na naszej stronie internetowej oferujemy części zamienne do odkurzaczy, które pozwolą Ci w szybki sposób naprawić Twoje ulubione urządzenie do sprzątania np. w przydomowym warsztacie.

Turbina do odkurzaczy Karcher

Turbina w urządzeniu Karcher to wysokociśnieniowa pompa wodna, która zapewnia moc urządzenia. Jej zadaniem jest wypychanie wody z dużą prędkością i pod dużym ciśnieniem, co sprawia, że jest idealna do czyszczenia uporczywego brudu i zanieczyszczeń z powierzchni. Dlatego prawidłowe działanie tej części jest tak ważne dla pracy odkurzacza Karcher. W naszym sklepie internetowym możesz zakupić wysokiej jakości turbinę – jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości zawsze możesz skontaktować się z naszymi fachowcami.

Jak często powinno wymieniać się turbinę w odkurzaczu Karcher?

Aby zapewnić maksymalne wykorzystanie możliwości urządzenia Karcher, zalecamy wymianę turbiny co trzy lata.

Jak sprawdzić czy turbina w karcherze jest zepsuta?

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest sprawdzenie ciśnieniomierza w urządzeniu. Jeśli ciśnienie jest niskie, może to oznaczać, że turbina jest uszkodzona. Można także posłuchać, czy po włączeniu odkurzacza Karcher nie dochodzą z niego jakieś nietypowe dźwięki. Jeśli dźwięk jest inny niż zwykle, może to oznaczać, że coś jest nie tak z turbiną.

Dlaczego warto kupić części zamienne do odkurzaczy?

Części zamienne mogą być doskonałym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy w dłuższej perspektywie, ponieważ pomagają przedłużyć żywotność urządzenia. Warto jednak wybrać oryginalne zamienniki dla swojego odkurzacza – w naszym sklepie internetowym znajdziesz tylko profesjonalne i wytrwałe komponenty. Proponujemy m.in. turbinę do odkurzaczy Karcher z serii WD MV i NT oraz niektórych z serii SE 4001 4002 i z serii WD 5 6.

Części zamienne do odkurzaczy Karcher | AAT Renkar Kraków

Istnieje 2 produktów.

Wyświetlanie 1-2 z 2 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło