Części zamienne do myjek profesjonal

Profesjonalne myjki Karcher to gwarancja wytrzymałości, wydajności i łatwego systemu pracy. Do wszystkich modeli myjek można dokupić oryginalne części zamienne, dzięki którym z łatwością dostosujesz urządzenie do swoich potrzeb, poszerzając jego funkcje. Pośród części zamiennych znaleźć można zarówno elementy osprzętu, jak i preparaty konserwujące i pielęgnujące urządzenia.

Pistolety

Pistolety Karcher pasują do większości modeli myjek typu HD/HDS. Dostępne są modele do typów zarówno z nowymi złączami Easy!Force, jak i starymi złączami. Pistolety do typów ze starymi złączami mają przyłącze do węża od spodu.

Lance

Lanca do myjek Karcher sprawi, że woda pod ciśnieniem dotrze w nawet najbardziej newralgiczne miejsca. Pasuje do każdego urządzenia typu HD/HDS, które wyposażone jest w nowe złącza Easy Lock. Dysze należy dobierać osobno, kierując się ciśnieniem urządzenia i jego wydatkiem.

Pianownice

Pianownice, czyli końcówki wytwarzające pianę z odpowiednich środków chemicznych, przeznaczone są do myjek profesjonalnych HD/HDS. Dzięki częściom tego rodzaju z powodzeniem można umyć powierzchnie takie jak karoseria auta czy szyby okienne

Dysze

Turbodysze, czyli dysze rotacyjne, dostępne są w różnych rozmiarach i pasują do wszystkich typów myjek Karcher.

Regulatory ciśnienia

Regulatory ciśnienia wody dostosowane do konkretnych przepustowości wody, od 750l/h do 2200 l/h.

Wyłączniki

Różnego rodzaju wyłączniki do myjek typu HD, w tym:

  • dwufazowe, przeznaczone do modeli:HD190, HD 895 S, HD 1290, HD 994,
  • wyłącznik główny, pasujący do myjek HD 650, HD, 645, HD 600,
  • wyłącznik uniwersalny do urządzeń HD.

Drobne akcesoria i zestawy

W ofercie znajdziecie także nakrętki mocowane do dyszy, dedykowane odpowiednio sprzętom starego i nowego typu, złącza, którymi z powodzeniem można złączyć dwa węże. Pośród asortymentu dostępne są również zestawy do uszczelnień oraz wodoodporny smar do o-ringów, pierścieni i wszelkich elementów wymagających uszczelnienia. Żywotność przekładni wydłuży specjalny olej przekładniowy. Z kolei oryginalne wentylatory, manometry (315 bar) oraz kondensatory zapewnią prawidłowe i bezawaryjne działanie myjek Karcher.

Części zamienne myjek Profesjonal Karcher | AAT Renkar Kraków

Istnieje 24 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 24 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło