Części zamienne do odkurzaczy profesjonal

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą części wymiennych do odkurzaczy Karcher Professional. Najbardziej narażonym na uszkodzenia elementem jest turbina odkurzacza. Zapewnia ona odpowiednio dużą siłę ssącą. Jedna lub dwie turbiny (w zależności od modelu odkurzacza) są w stanie zasysać z czyszczonych powierzchni drobny pył oraz wodę, jednakże długotrwała i intensywna eksploatacja może doprowadzić do uszkodzenia tego elementu. Wówczas warto rozważyć wymianę uszkodzonego elementu, która pozwoli na dalsze użytkowanie sprzętu.

Kiedy wiadomo, że turbina przestała działać?

Gdy po włączeniu odkurzacza nie ma lub jest słaba siła ssąca, należy sprawdzić wskaźnik ciśnienia. W pierwszej kolejności trzeba się upewnić, czy filtry nie uległy zaklejeniu i czy pojemnik na odpady nie jest całkowicie zapełniony. Gdy filtry i pojemnik nie przysparzają problemów, a ciśnienie jest nadal bardzo niskie może, to oznaczać uszkodzenie turbiny. Dodatkowo, gdy silnik wydaje niesłyszane wcześniej dźwięki może to sygnalizować konieczność jego naprawy.

Do jakich odkurzaczy pasuje oferowana turbina Karcher?

Oferujemy turbiny do odkurzaczy Karcher z serii NT 25 Ap oraz NT Tact od 30, poprzez 40 i 50, aż do wydajnych modeli z numerami 65 i 75, a także pasujące do kilku modeli serii WD 5 i 6.

Części zamienne do odkurzaczy profesjonal Karcher | AAT Renkar Kraków

Jest 1 produkt.

Wyświetlanie 1-1 z 1 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło