Części zamienne do szorowarek

Części zamienne do szorowarek Karcher to sposób na serwis i wydłużenie żywotności tych urządzeń. W naszym sklepie oferujemy m.in. oryginalne pady, szczotki, listwy ssące i zbierające. Gwarantują one niezawodną pracę urządzeń Karcher oraz są bezpieczne dla czyszczonych powierzchni.

Części zamienne do szorowarek – znajdź odpowiednią dla swojego Karchera

Szorowarki do podłóg są jednymi z najmocniej eksploatowanych urządzeń służących do sprzątania. Na szczęście możliwość wymiany ich podzespołów sprawia, że można je wykorzystywać przez lata. Poznajcie ofertę części zamiennych do szorowarek Karcher – jako autoryzowany partner tej cenionej marki posiadamy części, które w 100 proc. pasują do urządzeń.

W naszym asortymencie znajdują się m.in. różne modele szczotek, listew ssących oraz padów przeznaczonych do poszczególnych modeli szorowarek Karcher. Różnią się one także rodzajem powierzchni, jakie można za ich pomocą czyścić. Wśród nich są np. części zamienne przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, szczotki przeznaczone do równych i gładkich posadzek czy listwy ssące i zbierające, które świetnie nadają się do zbierania wody (szorowarki wyposażone w takie listwy wykorzystuje się np. do sprzątania podłóg w spa). Zapraszamy również do zakupu oryginalnych belek ssących olejoodpornych, przeznaczonych do szorowarek wykorzystywanych np. w warsztatach samochodowych.

Serwis szorowarki Karcher

Szorowarki to urządzenia najczęściej wykorzystywane do utrzymania czystości w miejscach użyteczności publicznej. Potrzebne są zwłaszcza tam, gdzie jest duża powierzchnia do posprzątania, panuje znaczny ruch oraz spora rotacja osób wchodzących i wychodzących. Używane są m.in. w sklepach i galeriach handlowych, hotelach, restauracjach, szpitalach, szkołach itp. Znajdują również zastosowanie we wszystkich dużych obiektach takich jak np. magazyny i hurtownie. Wykorzystywane są także na zapleczach lokali gastronomicznych oraz we wszystkich innych miejscach, w których podłogi narażone są na duże zabrudzenia (przykładem mogą być też warsztaty samochodowe czy inne punkty usługowe).

Wykorzystanie szorowarek pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze oraz znacznie przyspiesza sprzątanie tego typu miejsc. Dlatego warto dbać o ich stan techniczny i w miarę możliwości wymieniać te części, które uległy zużyciu. Zakup nowych, oryginalnych części zamiennych do szorowarek Karcher sprawia, że urządzenia te mogą pracować bezproblemowo i niezawodnie.

Części zamienne do szorowarek Karcher | AAT Renkar Kraków

Istnieje 8 produktów.

Wyświetlanie 1-8 z 8 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło