Do odkurzaczy

Akcesoria do odkurzaczy Karcher

W tej kategorii znajdziesz akcesoria przeznaczone do odkurzaczy Karcher. Są to m.in.:

  • ssawki (do parkietów, samochodów, tapicerek),
  • worki do odkurzaczy
  • filtry,
  • worki filtracyjne (przeznaczone do odkurzaczy profesjonalnych).

Dzięki ich zastosowaniu sprzątanie staje się przyjemniejsze i łatwiejsze. Ssawki umożliwiają pozbycie się zabrudzeń z konkretnych miejsc i materiałów. Ssawka do parkietów pozwoli skutecznie odkurzyć podłogi twarde i płytki, bez ryzyka uszkodzenia czy porysowania. Miękkie włosie znacznie ułatwia cały proces. 

Z kolei ssawka do prania tapicerek przeznaczona jest do odkurzaczy piorących. Skutecznie usunie zabrudzenia m.in. z kanap, sof, foteli czy też tapicerki samochodowej. To bardzo ważny etap sprzątania – obicia wchłaniają bowiem nie tylko zabrudzenia i plamy, ale również dym tytoniowy, wilgoć, czy pot. Tapicerka, która nie jest prana, stanowi źródło bakterii.

Filtry i worki do odkurzaczy Karcher

Oferujemy również filtry do odkurzaczy, w tym filtry HEPA. Są skuteczne w walce z kurzem, alergenami, smogiem czy wszelkimi pyłami. W filtry HEPA wyposaża się nie tylko odkurzacze, ale również oczyszczacze powietrza.

Ta kategoria obejmuje także worki do odkurzaczy, które gromadzą brud i pozwalają uniknąć jego przedostania się na zewnątrz. Nie wymagają częstej wymiany, dzięki czemu są wygodne w codziennym użytkowaniu. Worek musi być kompatybilny z modelem sprzętu, jednak nie jest to jedyna kwestia, na którą należy zwrócić uwagę. Worki mogą posiadać jedną lub dwie warstwy, ponadto różnią się wydajnością.

Akcesoria do odkurzaczy Karcher | AAT Renkar Kraków

Istnieje 28 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 28 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło