Szorowarki kompaktowe

Szorowarki kompaktowe Karcher dedykowane są klientom, którzy potrzebują sprawnie i w sposób funkcjonalny wyczyścić powierzchnię małej lub średniej wielkości. Świetnie sprawdzają się w takich miejscach jak restauracje, sklepy wielkopowierzchniowe, hotele, przestrzenie przemysłowe oraz popularne i często odwiedzane powierzchnie o dużym natężeniu ruchu.

W ofercie sklepu znajdziesz kilkadziesiąt rodzajów szorowarek o różnych parametrach oraz dostosowanych do określonych potrzeb. Szorowarki kompaktowe Karcher charakteryzują się mobilnością oraz zwrotnością co zapewnia dotarcie do najtrudniej dostępnych przestrzeni. Sterowanie szorowarkami Karcher jest precyzyjne i komfortowe dzięki możliwości dopasowania pracy urządzenia do gabarytów oraz wzrostu użytkownika.

Dodatkowe wyposażenie szorowarek Karcher 

Każda z szorowarek marki Karcher gwarantuje pracę pod ciśnieniem zapewniającym skuteczne usuwanie osadów oraz brudu z posadzek wielkopowierzchniowych. Urządzenia wyposażone są w dedykowane końcówki, szczotki orbitalne do czyszczenia, przyssawki oraz inne przyrządy, które stanowią udogodnienie w procesie sprzątania. Pracę usprawnią również rozdzielone zbiorniki na wodę czystą i brudną oraz trwałe kółka transportowe. Przy korzystaniu z szorowarek kompaktowych Karcher najlepszy efekt można uzyskać, stosując dedykowane do wyżej wymienionych urządzeń detergenty czyszczące marki Karcher. Dodatkowo w ramach zabezpieczenia sprzętu warto wyposażyć się w preparat zapobiegający rdzewieniu od środka.

Wśród szorowarek kompaktowych znajdziesz zarówno te zasilane akumulatorami litowo-jonowymi, jak i olejem opałowym w zależności od Twoich preferencji i potrzeb.

Szorowarki kompaktowe | AAT Renkar Kraków

Istnieje 6 produktów.

Wyświetlanie 1-6 z 6 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło