Szorowarki prowadzone ręcznie

Kompaktowa szorowarka Karcher pozwala na szybkie i skuteczne czyszczenie dużych powierzchni. Dostępne w naszym sklepie rozwiązania zapewniają wiele dodatkowych pomocnych systemów, które wspierają operatora w jego pracy. Jednak największą zaletą prowadzonych ręcznie szorowarek jest ich pełna konfigurowalność – sam wybierasz, które elementy są dla Ciebie ważne, a z których nie będziesz korzystać.

Szorowarka Karcher dopasowana do Twoich potrzeb

Szorowarki Karcher można dostosować do swoich potrzeb z pomocą intuicyjnego konfiguratora, pozwalającego dobrać tylko te elementy, które będą Ci potrzebne. System wymiennych głowic pozwala dodatkowo na wymianę szczotek walcowych na tarczowe, a także zmianę ich szerokości roboczej.

Elektryczne szorowarki ręczne Karcher mogą być zasilane zarówno z sieci, jak i akumulatorowo. Wybór optymalnego rozwiązania zależny jest od konstrukcji. Dodatkowo urządzenie może być wyposażone w:

- trakcję jezdną, ułatwiającą kierowanie maszyną,
- automatyczne płukanie zbiornika,
- system Dose,
- belkę ssącą w formie prostej lub łukowej.

Dzięki temu praca szorowarką prowadzoną ręcznie może być jeszcze łatwiejsza.

Pełna wygoda i ergonomia pracy szorowarek Karcher

Szorowarki prowadzone ręcznie Karcher charakteryzują się niewielkim, kompaktowym rozmiarem, dzięki czemu łatwo można z ich pomocą wyczyścić każdą powierzchnię oraz wszystkie niedostępne zakamarki. Wygodne siedzenie i przemyślana konstrukcja zapewni odpowiednią podstawę operatora, minimalizując jego zmęczenie, a tym samym pozwalając na dłuższą efektywną pracę.

Duże akumulatory, które znajdziesz w modelach bezprzewodowych, gwarantują wydajną i długą pracę. Przy ich pełnym naładowaniu maszyna może pracować nawet do pięciu godzin. Natomiast mocny (do 300 W) silnik zapewnia skuteczną jazdę nawet na stromych podjazdach.

Jest 1 produkt.

Wyświetlanie 1-1 z 1 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło