Generatory prądu

Generatory - silne maszyny o dużej mocy

Urządzenia elektryczne potrzebują energii elektrycznej bez względu na to, gdzie są używane. A energia elektryczna musi być wytwarzana wszędzie tam, gdzie nie ma sieci energetycznej. Do niezależnego zasilania i pracy myjek wysokociśnieniowych HD i HDS (z i bez podgrzewania wody) na budowach, w gminach, w rolnictwie i leśnictwie, w ogrodnictwie i handlu, najlepszym wyborem są spalinowe generatory prądu PGG 3/1, 6/1 i 8/3. Oryginalne urządzenia profesjonalne, które w sposób ciągły zaopatrują profesjonalistów w energię elektryczną, nawet podczas ciągłej pracy.

Odpowiednia wydajność i właściwe podłączenie

Agregaty prądotwórcze PGG ułatwiają znalezienie odpowiedniej klasy wydajności do każdego zastosowania. PGG to skrót od Power Generator Gasoline, czyli generatorów zasilanych benzyną. W oznaczeniu modelu występują kombinacje liczb, takie jak 8/3 lub 6/1. Liczba przed ukośnikiem oznacza moc w kW, liczba po ukośniku oznacza fazy prądu, np. 1 lub 3. W zależności od obciążenia przyłączeniowego Twojego urządzenia będziesz mógł dopasować odpowiedni agregat.

Oferta agregatów prądotwórczych Kärcher

Agregat prądotwórczy Kärcher PGG 6/1

Mobilność, wygoda i bezpieczeństwo

Odbiorniki z obciążeniem rezystancyjnym mogą pracować z obciążeniem przyłączeniowym zbliżonym do mocy znamionowej generatora. Dotyczy to np. termowentylatorów, czajników, ekspresów do kawy i lamp. Inaczej jest w przypadku odbiorników z silnikiem elektrycznym. Maszyny te mają znacznie wyższy prąd rozruchowy, a tym samym obciążenie indukcyjne lub pojemnościowe. Oznacza to, że w praktyce, gdy urządzenia te są włączone, pobierają chwilowo znacznie więcej prądu niż wynosi ich moc znamionowa. Dzieje się tak na przykład w przypadku elektronarzędzi, urządzeń ogrodowych, urządzeń wysokociśnieniowych, odkurzaczy i większych urządzeń gospodarstwa domowego. Dlatego należy wybrać generator PGG o odpowiednio większej mocy.

Napięcie wzrasta - PGG dostosowuje się

Wszystkie generatory PGG są wyposażone w technologię AVR. Ta automatyczna, elektroniczna regulacja napięcia gwarantuje stały i stabilny prąd wyjściowy. Oznacza to, że dzięki PGG można bezpiecznie obsługiwać wrażliwe odbiorniki oraz elektronicznie sterowane elektronarzędzia.

Agregaty prądotwórcze Kärcher PGG:

  • Zasilanie maszyn elektrycznych napięciem 230 V i/lub 400 V również tam, gdzie nie ma sieci energetycznej.
  • Obciążenie przyłączeniowe do 7,5 kW przy 400 V.
  • Obciążenie przyłączeniowe do 5,5 kW przy 230 V.
  • Silniki benzynowe z wygodnym rozruchem elektrycznym.
  • Składany uchwyt do pchania i duże, odporne na przebicie koła ułatwiają transport, także po nierównym terenie.

Istnieje 2 produktów.

Wyświetlanie 1-2 z 2 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło