Czyszczenie w terenie

Urządzenia Karcher do czyszczenia w terenie 

Firma Karcher od lat stawia na innowacje, praktyczne rozwiązania i prostą obsługę urządzeń, zarówno tych przeznaczonych do domowego użytku, jak i profesjonalnego. Myjka ciśnieniowa Karcher to dopracowane w najmniejszych szczegółach narzędzie do czyszczenia w terenie.

Nie ma rzeczy i miejsc niemożliwych do wyczyszczenia

Wszystko, co pozostaje na zewnątrz i podlega czynnikom atmosferycznym, prędzej czy później ulega uciążliwym zabrudzeniom – meble tarasowe, elementy architektury ogrodowej, place zabaw, rowery, narzędzia ogrodowe. Czyszczenie w miejscach newralgicznych tradycyjnymi metodami jest nużące i męczące, ale kompaktowa i poręczna myjka ciśnieniowa Karcher nie tylko z łatwością rozprawi się z brudem w ciężko dostępnych miejscach, ale i ułatwi oraz skróci czas pracy.

Myjka jest gotowa do użycia w każdych warunkach. Wyposażona w funkcję zasysania wody nie wymaga dostępu do sieci wodociągowych. Wyposażona w baterię z ogniwem litowo- jonowym, której czas pracy pokazywany jest na wyświetlaczu, sprawdza się na każdej powierzchni. Niewielkie gabaryty i przemyślany design zamieniają pracę w przyjemność.

W przyjaźni ze środowiskiem

Ekologia to jedna z myśli przewodnich Karcher. Myjka ciśnieniowa wymaga do użycia jedynie wody. Działanie myjki opiera się na odpowiednio dopasowanym ciśnieniu, dzięki któremu usunięcie brudu z nawet najbardziej niedostępnych zakamarków nie stanowi wyzwania. Środki chemiczne stają się zbędne, dzięki czemu czyszczenie jest bezpieczne zarówno dla środowiska, jak i zdrowia użytkowników i powierzchni. 

Urządzenia do czyszczenia w terenie, akcesoria firmy Karcher | AAT Renkar

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło