Szorowarki

Szorowarki Karcher 

Szorowarki Kärcher to wielofunkcyjne urządzenia znajdujące swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się czystość oraz bezpieczeństwo. Sprawdzą się nie tylko podczas czyszczenia zasadniczego – mogą być wykorzystywane do polerowania, usuwania trudnych zanieczyszczeń, a nawet gruntownego oczyszczania powierzchni użytkowych. Błyskawicznie usuwają pyły, zabrudzenia i śmieci. Jedno przejście robocze wystarcza, aby pozostawiły za sobą czystą i suchą posadzkę, dbając tym samym o bezpieczeństwo. Mnogość modeli pozwala na dobranie idealnego rozwiązania. 

Szorowarki kompaktowe i jednotarczowe 

Ze względu na swoje rozmiary szorowarki kompaktowe oraz jednotarczowe sprawdzą się przede wszystkim przy oczyszczaniu małych i średnich powierzchni. Znajdą swoje zastosowanie w małych przedsiębiorstwach, sklepach, hotelach, a nawet restauracjach, gdzie bez problemu oczyszczą twarde posadzki z tłustych i ciężkich do usunięcia zanieczyszczeń. Dzięki swojej poręczności są nie tylko niezawodnie skuteczne, ale również łatwe i szybkie w użyciu. 

Szorowarki prowadzone ręcznie

Szorowarki prowadzone ręcznie, a także modele z fotelem dla operatora pozwalają na czyszczenie większych powierzchni w znacznie krótszym czasie – są to urządzenia przeznaczone do pracy w halach magazynowych, produkcyjnych, galeriach handlowych czy sklepach wielkopowierzchniowych. Gwarancję najwyższej wydajności łączą z bezpieczeństwem. Oczyszczają, polerują i osuszają, dbając tym samym nie tylko o estetykę obiektu, ale również niwelując ryzyko poślizgnięcia się.

Szorowarki Karcher Professional | AAT Renkar Kraków

Istnieje 29 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 29 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło