Czyszczenie ręczne

Czyszczenie ręczne – wózki i akcesoria

Ręczne czyszczenie posadzek w zdecydowanej większości przypadków sprawdza się dużo lepiej niż zautomatyzowane. Dzięki profesjonalnym wózkom i wiadrom dostępnym w ofercie naszego sklepu Twoje posadzki będą czyste jak nigdy dotąd! Znajdziesz tu najwyższej jakości wózki hotelowe, wózki do sprzątania, wózki jedno lub dwuwiadrowe oraz wiadra z wbudowaną prasą. Pierwszy rodzaj wózków charakteryzuje się obecnością dodatkowego miejsca na ręczniki, papier toaletowy, mydło i wszystkie przybory do czyszczenia. 

Wygodne wózki i wiadra

Wózki do sprzątania to kompaktowe rozwiązanie do każdego domu i firmy. Co więcej, bez problemu możemy je rozbudować o dodatkowe pojemniki, miejsce na mopa czy uchwyt do worków na śmieci. Kolejne z oferowanych wózków – jedno- lub dwuwiadrowe to doskonałe rozwiązanie do niewielkich obiektów, w których nie miejsca na przechowywanie wózków. W ofercie znajdziemy wózki o pojemności 15L, 25L oraz 50L. Najmniejsze w ofercie są wiadra z prasą, które nie posiadają wózka.

Mycie ręczne powierzchni

Ręczne mycie powierzchni oraz okien to nie lada wyzwanie. Karcher przychodzi z pomocą. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szczotki do uporczywych zabrudzeń, akcesoria do ścierania kurzu oraz czyszczenia na mokro. Wszystkie wykonane są z myślą o różnego rodzaju powierzchniach – posiadają dłuższe oraz krótsze, cieńsze oraz grubsze rączki, które zmieszczą się w każdy zakamarek.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów do mycia okien. Znajdziecie w niej: myjki do szyb oraz pady do myjek, ściągacze do szyb oraz uchwyty i listwy do nich, skrobaki do szyb i gładkich powierzchni, szczotki do mycia okien, wiadra, irchy, a także pasy i sakwy ułatwiające mycie okien. W ofercie znajdziesz także całe zestawy.

Kärcher

Urządzania Karcher do czyszczenia ręcznego - wózki, szczotki, zmiotki, mopy

Istnieje 34 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 34 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło