26 Jan, 2018

Myjka ciśnieniowa — dodatkowe akcesoria

Wysłane Przez: Łukasz Głowa W: Root Komentarz: 0 Trafienie: 931

Myjki ciśnieniowe cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem. Na rynku znajdziemy bardzo wiele różnych urządzeń, a także dodatkowych akcesoriów, które dodatkowo usprawnią pracę z myjką.

Dodatkowe akcesoria i wyposażenie myjek ciśnieniowych

  • Zbiornik na detergent. Nie wszystkie myjki są wyposażone w zbiornik na detergent i system mieszania go z wodą, a mycie samą pianą nie jest skuteczne. Jeśli posiadasz model bez tego zbiornika, powinieneś zaopatrzyć się w dodatkowy zbiornik, dzięki któremu będziesz mógł wcześniej spryskać daną powierzchnię detergentem.
  • Podgrzewacz wody. Mycie zimną wodą jest najczęściej nieskuteczne, dlatego warto znaleźć sposób na podgrzanie jej przed myciem. Podgrzewacz do wody może okazać się bardzo pomocny.
  • Szczotki i lance oraz inne akcesoria pomagające w usuwaniu zanieczyszczeń. Producenci zapewniają bogaty zakres różnorodnych akcesoriów tego rodzaju. Lance dostępne są m.in. z końcówkami płaskimi i rotacyjnymi. Dzięki nim łatwiej będzie umyć trudno dostępne miejsca. Dodatkowo znajdziemy również wiele gąbek i szczotek — okrągłych, płaskich i obrotowych.
  • Rolka na wąż wodny. Dzięki rolce na wąż wodny łatwo dostosujesz długość przewodu do swoich potrzeb. W ten sposób unikniesz ewentualnego zaplątania się w przewód podczas pracy.
  • Filtry. Myjki ciśnieniowe wyposażone w filtr jest o wiele trwalszy. Filtry ograniczają dostęp zanieczyszczeń do przewodów i lanc. Te elementy bardzo często są zatkane przez nadmiar zabrudzeń, co może prowadzić nawet do awarii. Zamiast czyścić wszystkie przewody, wystarczy dokładnie oczyścić filtr.
  • Kółka. Pomocne są w sprawnym transporcie myjki. Przydają się przede wszystkim w przypadku urządzeń o dużej wadze.

Dzięki różnorodnym akcesoriom, które bardzo często dostępne są w stosunkowo niskich cenach, można znacznie usprawnić pracę myjką.

Komentarze

Zostaw komentarz