kaercher

Wypożyczalnia Kärcher

Mycie elewacji czy czyszczenie podjazdu przed pensjonatem to czynności, które wykonuje się okazjonalnie, raz na kilka lat. W takiej sytuacji zakup drogiego urządzenia, jakim jest profesjonalna myjka ciśnieniowa, stanowi często zbędny wydatek. Aby zaoszczędzić naszym Klientom takich kosztów i zapewnić możliwość wykonania pracy, urządzenia udostępnia nasza wypożyczalnia Karcher w Krakowie. Poniżej prezentujemy maszyny i sprzęt, który oferujemy Klientom.

Cennik Wypożyczalni Brutto


Cena bruttoJedn miaryKaucja bruttoSob-Nd
Piorące – Puzzi 10050 złdoba200 zł55 zł
Urządzenia - HD120 złdoba400 zł125 zł
Urządzenia – HDS180 złdoba600 zł185 zł
Odkurzacz - NT50 złdoba200 zł55 zł
Szorowarka – Mała180 złdoba500 zł185 zł
Szorowarka – Duża369 złdoba1500 zł380 zł

Dojazd na terenie Krakowa 50 zł

Parownica – SC 240 złdoba200 zł45 zł
Wąż do kanalizacji40 złdoba200 zł45 zł


Urządzenia do czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerki

Mocne i wydajne urządzenia wysokociśnieniowe dla budownictwa i przemysłu motoryzacyjnego, rolnictwa, flot dużych pojazdów i zakładów komunalnych. Urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody to przede wszystkim:

> urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody
- Gorąca woda – szybsze efekty,
- Szybsze efekty przy gorącej wodzie,
- Ekonomiczne zużycie środka czyszczącego,
- Dostępność w zakresie od 350-1000 l/h i 30-300 bar.Urządzenia do czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerki

Profesjonalne urządzenia spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych. Dogłębnie czyszczą runo wykładziny, usuwają nieprzyjemny zapach i przywracają jej świeży wygląd. Pozostawiają jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących. Doskonale sprawdzają się w hotelach, biurowcach, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach zajmujących się czyszczeniem kontraktowym.

Urządzenia wysokociśnieniowe

Czyszczenie urządzeń, pojazdów, fasad: dzięki wysokiemu ciśnieniu i dużej wydajności tłoczenia urządzenia wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody usuną uporczywe zabrudzenia. Urządzenie może pracować w pozycji pionowej i poziomej. Mosiężna głowica pompy oraz automatyczny system redukujący ciśnienie wpływają na wydłużenie jego żywotności. Duży filtr wody zabezpiecza pompę przed zanieczyszczeniami, które mogą znajdować się w wodzie. W standardzie pistolet wysokociśnieniowy Easy Press z obrotową lancą, 15 m wąż wysokociśnieniowy, dysza trójstopniowa manualna, dysza rotacyjna i bęben na wąż.Odkurzacz z funkcją zbierania wody

Odkurzacz Karcher doskonale sprawdzi się w miejscach, gdzie do zapewnienia czystości potrzebne są wytrzymałe i uniwersalne urządzenia: w transporcie, motoryzacji, budownictwie, rolnictwie oraz w pracy rzemieślniczej. System automatycznego oczyszczania filtra Tact gwarantuje stale jednakowo wysoką siłę ssania oraz korzystnie wpływa na żywotność filtra głównego. Filtr jest otrzepywany przez silne uderzenie powietrza zwrotnego, które inicjowane jest automatycznie co 15 sekund w trakcie odkurzania. Wszystkie akcesoria można przechowywać na obudowie odkurzacza. Szorowarki

Jeżeli zastanawiacie się Państwo, jakie urządzenie będzie najlepsze do czyszczenia i dbania o wszystkie typy podłóg (zarówno twardych, jak i elastycznych), warto zwrócić uwagę na szorowarki Kärcher. Często wykorzystywane są przez właścicieli sklepów wielkopowierzchniowych oraz w galeriach handlowych na dworcach i lotniskach, w halach przemysłowych, hotelach, szkołach, budynkach użyteczności publicznej, obiektach sportowych, jak również muzeach i kościołach.
Parownice

Parownice Karcher to wyjątkowo skuteczne i niezawodne urządzenia przeznaczone do czyszczenia wszelkich wodoodpornych powierzchni w domu. Mycie powierzchni za pomocą parownicy gwarantuje lepszą wydajność niż stosowanie metod konwencjonalnych ze środkiem czyszczącym. Urządzenie pozostawia powierzchnie higienicznie czyste. Niezastąpione w kuchniach i pomieszczeniach sanitarnych. Polecane branży hotelarskiej i restauracyjnej, szpitalom i domom opieki oraz firmom sprzątającym.
Wąż do kanalizacji

Oferujemy Państwu kompletny zestaw do czyszczenia rur, który przeznaczony jest do usuwania zatorów w rurach, odpływach, toaletach, a także rurach spustowych. Wąż został stworzony z materiałów wysokiej jakości, dodatkowo wzmocniony oplotem stalowym z dyszą trzech strumieni, zapewniający łatwe przemieszczanie się w rurze. Cztery skierowane do tyłu strumienie wysokociśnieniowe wprowadzają wąż do rury udrażniając ją. Oznaczenia na wężu pozwalają śledzić postęp czyszczenia. 15 metrowy elastyczny wąż wysokiej jakości wzmocniony oplotem tekstylnym z dyszą mosiężną, zapewniający łatwe przemieszczanie się w rurze.  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password