Serdecznie zapraszamy na zakupy do naszego Salonu Kärcher Center AAT Renkar!AAT RENKAR

Kärcher Center AAT RenKar - Partner Kärcher NR 1 W POLSCE !!

Od 25 lat jesteśmy autoryzowanym partnerem marki Karcher, który prowadzi sprzedaż, serwis oraz wypożyczalnię urządzeń czyszczących marki KARCHER. Od 2012 r. istnieje na rynku jako certyfikowane Karcher Center, które w audycie uzyskało aż 94% przyznanych punktów !

Nasza firma powstała w 1992 roku i zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najlepszego PARTNERA firmy KÄRCHER przez cały okres swojego działania.

Wszystkie produkty zakupione u nas są oryginale i posiadają niezbędne atesty.
Doświadczenie tworzy jakość!

Nasi wieloletni pracownicy dzięki zdobytemu doświadczeniu pomogą Państwu dobrać urządzenia firmy Kärcher najlepiej odpowiadające Państwa potrzebom.

Organizujemy pokazy urządzeń firmy Kärcher u klienta oraz przeprowadzamy szkolenia, aby klienci umieli jak najlepiej wykorzystywać zakupiony sprzęt.

Posiadamy duże stany magazynowe, które zapewniają stały dostęp do urządzeń cieszących się największą popularnością wśród klientów.

Nasz profesjonalny serwis gwarancyjny (który uzyskał najwyższą ocenę "KLASY A" ) oraz pogwarancyjny wszystkich urządzeń zakupionych w kraju lub za granicą.

 Dla tych, którzy chcą przekonać się do naszych urządzeń i zobaczyć jak pracują, istnieje możliwość wypożyczenia niektórych z nich.KARCHER dla każdego

Nasza firma prowadzi sprzedaż produktów marki KARCHER, które wykorzystywane są we wszystkich gałęziach gospodarki m.in. :

wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące
- odkurzacze domowe i przemysłowe
- urządzenia piorące
- szorowarki
- zamiatarki
- parownice
- środki czyszczące,
-
wyposażenie dodatkowe dla urządzeń profesjonalnych i domowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży urządzeń marki Karcher, dlatego służymy pomocą i rozwiązujemy Państwa problemy oraz wątpliwości przy zakupach produktów, które jest liderem na światowym rynku.