kaercher

Wypożyczalnia Kärcher

Wychodząc naprzeciw naszym klientom firma oferuje możliwość wypożyczenia urządzeń firmy Kärcher.

Istnieje możliwość wypożyczenia następujących urządzeń:
Cennik Wypożyczalni Brutto

Cena bruttoJedn miaryKaucja bruttoSob-Nd
Piorące – Puzzi 10050 złdoba200 zł55 zł
Urządzenia - HD120 złdoba400 zł125 zł
Urządzenia – HDS180 złdoba600 zł185 zł
Odkurzacz - NT50 złdoba200 zł55 zł
Szorowarka – Mała180 złdoba500 zł185 zł
Szorowarka – Duża369 złdoba1500 zł380 zł

Dojazd na terenie Krakowa 50 zł

Parownica – SC 240 złdoba200 zł45 zł
Wąż do kanalizacji40 złdoba200 zł45 zł
Wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody

Mocne i wydajne urządzenia wysokociśnieniowe dla budownictwa i przemysłu motoryzacyjnego, rolnictwa, flot dużych pojazdów i zakładów komunalnych.

> urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody

- gorąca woda – szybsze efekty
- optymalizacja zużycia środka czyszczącego
- dostępne w zakresie od 350-1000 l/h i 30-300 bar


Urządzenia do czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerki

Profesjonalne urządzenia spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych. Dogłębnie czyszczą runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących. Doskonale sprawdza się w hotelach, biurowcach, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach zajmujących się czyszczeniem kontraktowym.


Urządzenia wysokociśnieniowe

Czyszczenie urządzeń, pojazdów, fasad: dzięki wysokiemu ciśnieniu i dużej wydajności tłoczenia wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące bez podgrzewania wody usuną uporczywe zabrudzenia. Urządzenie może pracować w pozycji pionowej i poziomej. Mosiężna głowica pompy oraz automatyczny system redukujący ciśnienie wpływają na wydłużenie żywotności urządzenia. Duży filtr wody zabezpiecza pompę przed zanieczyszczeniami mogącymi znajdować się w wodzie. W standardzie pistolet wysokociśnieniowy Easy Press z obrotową lancą, 15 m wąż wysokociśnieniowy, dysza trójstopniowa manualna, dysza rotacyjna i bęben na wąż.


Odkurzacz z funkcją zbierania wody

Odkurzacz doskonale sprawdzi się w miejscach, gdzie do zapewnienia czystości potrzebne są wytrzymałe i uniwersalne urządzenia: w transporcie, motoryzacji, budownictwie, rolnictwie oraz w pracy rzemieślniczej. System automatycznego oczyszczania filtra Tact gwarantuje stale jednakowo wysoką siłę ssania oraz korzystnie wpływa na żywotność filtra głównego. Filtr jest otrzepywany przez silne uderzenie powietrza zwrotnego, które inicjowane jest automatycznie co 15 sekund w trakcie odkurzania. Wszystkie akcesoria można przechowywać na obudowie odkurzacza.


Szorowarki

Szorowarki Kärcher to urządzenia przeznaczone do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich rodzajów podłóg twardych i elastycznych. Doskonale sprawdzają się w sklepach wielkopowierzchniowych i galeriach handlowych, na dworcach i lotniskach, w halach przemysłowych, hotelach, szkołach, budynkach użyteczności publicznej, obiektach sportowych oraz muzeach i kościołach.Parownice

Parownica to wyjątkowo skuteczne i niezawodne urządzenie przeznaczone do czyszczenia wszelkich wodoodpornych powierzchni w domu. Mycie powierzchni za pomocą parownicy gwarantuje lepszą wydajność niż stosowanie metod konwencjonalnych ze środkiem czyszczącym. Urządzenie pozostawia powierzchnie higienicznie czyste. Niezastąpione w kuchniach i pomieszczeniach sanitarnych. Polecane branży hotelarskiej i restauracyjnej, szpitalom i domom opieki oraz firmom sprzątającym.Wąż do kanalizacji

Zestaw do czyszczenia rur przeznaczony do usuwania zatorów w rurach, odpływach, rurach spustowych i toaletach. Wąż wysokiej jakości, wzmocniony oplotem stalowym, z dyszą trzech strumieni, zapewniający łatwe przemieszczanie się w rurze.Cztery skierowane do tyłu strumienie wysokociśnieniowe wprowadzają wąż do rury udrażniając ją. Oznaczenia na wężu pozwalają śledzić postęp czyszczenia. 15 metrowy elastyczny wąż wysokiej jakości wzmocniony oplotem tekstylnym z dyszą mosiężną, zapewniający łatwe przemieszczanie się w rurze.