kaercher

Wypożyczalnia Kärcher

Wychodząc naprzeciw naszym klientom firma oferuje możliwość wypożyczenia urządzeń firmy Kärcher.

Istnieje możliwość wypożyczenia następujących urządzeń:
Cennik Wypożyczalni Brutto

Cena bruttoJedn miaryKaucja bruttoSob-Nd
Piorące – Puzzi 10050 złdoba200 zł55 zł
Urządzenia - HD120 złdoba400 zł125 zł
Urządzenia – HDS180 złdoba600 zł185 zł
Odkurzacz - NT50 złdoba200 zł55 zł
Szorowarka – Mała180 złdoba500 zł185 zł
Szorowarka – Duża369 złdoba1500 zł380 zł

Dojazd na terenie Krakowa 50 zł

Parownica – SC 240 złdoba200 zł45 zł
Wąż do kanalizacji40 złdoba200 zł45 zł
Urządzenia do czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerki

Dysponujemy sprawdzonymi urządzeniami wysokociśnieniowymi przeznaczonymi do budownictwa, a także przemysłu motoryzacyjnego oraz rolnictwa, zakładów komunalnych i flot dużych pojazdów.

> urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody

- Szybsze efekty przy gorącej wodzie,
- Ekonomiczne zużycie środka czyszczącego,
- Dostępność w zakresie od 350-1000 l/h i 30-300 bar.


Urządzenia do czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerki

Jeżeli zależy Państwu na efektywnym czyszczeniu dywanów, wykładzin i tapicerek tekstylnych, warto zaopatrzyć się w urządzenia spryskująco-odsysające. Z pewnością poradzą sobie z czyszczeniem runa wykładziny przez usunięcie brzydkiego zapachu, a także przywróceniem jej świeżego wyglądu. Jedyne, co pozostawia, to niewielka wilgoć resztkowa. Oznacza to jednak, że z powierzchni można korzystać zaraz po skończeniu czyszczenia. Urządzenia te idealnie sprawdzają się w hotelach, biurowcach, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach zajmujących się czyszczeniem kontraktowym.Urządzenia wysokociśnieniowe

Urządzenia wysokociśnieniowe dzięki odpowiedniemu ciśnieniu, a także wysokiej wydajności tłoczenia pozwolą na skuteczne usunięcie wszystkich niewygodnych zabrudzeń samochodów lub innych pojazdów, czy też na fasadach. Co ważne, proponowany sprzęt może pracować zarówno będąc w pozycji pionowej, jak i poziomej, a mosiężna głowice pompy oraz automatyczny system redukujący ciśnienie, razem decydują o znacznym wydłużeniu żywotności urządzenia. Przed zanieczyszczeniami, które mogą znajdować się w wodzie, pompę zabezpieczenia specjalny duży filtr wody, w który wyposażone jest urządzenie.

Standardowe wyposażenie obejmuje pistolet wysokociśnieniowy Easy Press z obrotową lancą, 15 m wąż wysokociśnieniowy, dyszę trójstopniową manualną, dyszę rotacyjną i bęben na wąż.  


Odkurzacz z funkcją zbierania wody

Miejsce dla odkurzacza wielofunkcyjnego jest wszędzie tam, gdzie potrzeba wytrzymałych i uniwersalnych urządzeń: w transporcie, motoryzacji, rolnictwie, budowie oraz przy pracy rzemieślniczej. Bardzo ważnym mechanizmem w proponowanych modelu odkurzacza jest system automatycznego oczyszczania filtra Tact. Jest nie tylko źródłem wysokiej siły ssania, ale również pozytywnie wpływa na żywotność filtra głównego. Filtr ten jest otrzepywany z każdym kolejnym silnym uderzeniem powietrza zwrotnego (inicjowane jest 4 razy w ciągu minuty odkurzania). Co ważne, nie będziecie się Państwo martwić o zgubienie akcesoriów – wszystkie można przechowywać w obudowie odkurzacza. 


Szorowarki

Jeżeli zastanawiacie się Państwo, jakie urządzenie będzie najlepsze do czyszczenia i dbania o wszystkie typy podłóg (zarówno twardych, jak i elastycznych), warto zwrócić uwagę na szorowarki Kärcher. Często wykorzystywane są przez właścicieli sklepów wielkopowierzchniowych oraz w galeriach handlowych na dworcach i lotniskach, w halach przemysłowych, hotelach, szkołach, budynkach użyteczności publicznej, obiektach sportowych, jak również muzeach i kościołach.Parownice

Niektórym z Państwa problemy mogą sprawiać wodoodporne powierzchnie w domu. Efektywny w ich czyszczeniu będzie każdy dostępy model parownicy. Urządzenie te daje zdecydowanie lepsze efekty niż w przypadku, gdy zdecydujemy się na używanie konwencjonalnych metod, z użyciem tradycyjnego środku czyszczącego. Sprzęt zostawi powierzchnie higieniczne czyste, a przez to jest niezastąpione w kuchniach oraz pomieszczeniach sanitarnych. Rozwiązanie to jest polecane branży hotelarskiej i restauracyjnej, szpitalom i domom opieki oraz firmom sprzątającym.Wąż do kanalizacji

Oferujemy Państwu kompletny zestaw do czyszczenia rur, który przeznaczony jest do usuwania zatorów w rurach, odpływach, toaletach, a także rurach spustowych. Wąż został stworzony z materiałów wysokiej jakości, dodatkowo wzmocniony oplotem stalowym z dyszą trzech strumieni, zapewniający łatwe przemieszczanie się w rurze. Cztery skierowane do tyłu strumienie wysokociśnieniowe wprowadzają wąż do rury udrażniając ją. Oznaczenia na wężu pozwalają śledzić postęp czyszczenia. 15 metrowy elastyczny wąż wysokiej jakości wzmocniony oplotem tekstylnym z dyszą mosiężną, zapewniający łatwe przemieszczanie się w rurze.