KARCHER ODKURZACZ T 10/1 Eco - PROMOCJA

9729-584

Nowy produkt

PROMOCJA WORKI 10 SZT. GRATIS

Skuteczny i ekologiczny odkurzacz z linii eco!efficiency. Zużywa nawet 40% mniej energii zachowując wydajność powierzchniową na poziomie 98% w stosunku do modeli o poborze mocy 1300 W.

10 Przedmiotów

809,34 zł brutto

 • Dane techniczne

  Wydatek powietrza (l/s)46
  Podciśnienie (mbar/kPa)185 / 18,5
  Pojemność zbiornika (l)10
  Maksymalna moc przyłącza (W)500
  Średnica znamionowa35
  Przewód zasilający (m)12
  Poziom ciśnienia akustycznego (dB (A))57
  Moc turbiny (W)500
  Częstotliwość (Hz)50 - 60
  Napięcie (V)220 - 240
  Ciężar (kg)6,3
  Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)355 x 310 x 410

  Wyposażenie

  • Wąż ssący, 2.5 m
  • Rura ssąca, 2 szt., 0.5 m
  • Torebka filtracyjna, Fizelina
  • System antystatyczny
  • Zbiornik, Elementy z plastiku
  • Dysza podłogowa z lamelkami                            
                          

Energooszczędny i ultra cichy odkurzacz – hałas jest aż do 5 dB(A) mniejszy od generowanego przez klasyczne modele. Odkurzacz jest szczególnie polecany do sprzątania w przedszkolach, żłobkach, szkołach, hotelach czy przychodniach lekarskich. Pomimo niewielkiego poboru energii (750 W) modele eco!efficiency odkurzają z taką samą dokładnością, jak modele podstawowe urządzeń. Optymalizacja przepływu powietrza w odkurzaczu sprawia, że wydajność powierzchniowa urządzeń plasuje się na poziomie 98% w stosunku do modeli o poborze mocy 1300 W. Przewód zasilający jest montowany do odkurzacza za pomocą wtyczki, dzięki czemu w razie uszkodzenia można go łatwo wymienić na nowy przy niskim nakładzie kosztów, bez potrzeby korzystania z usług serwisu i rozbierania urządzenia. Duży włącznik można obsługiwać stopą, bez potrzeby schylania się. Specjalnie wyprofilowana głowica ułatwia nawijanie przewodu zasilającego. Wszystkie akcesoria można przechowywać „pod ręką” i w należytym porządku na obudowie odkurzacza dzięki specjalnym uchwytom. W standardzie 2,5 m wąż ssący z kolankiem, fizelinowy worek filtracyjny, zmywalny filtr nylonowy i ssawka podłogowa przełączana.

Łatwe w serwisowaniu
 • Przewód zasilający jest montowany do odkurzacza za pomocą wtyczki, dzięki czemu po jego uszkodzeniu można go łatwo wymienić na nowy.
Przechowywanie akcesoriów
 • Mocny zderzak.

Papierowe worki filtracyjne, dwuwarstwowe, z aprobatą BIA-C, klasa pyłu M. W opakowaniu 10 szt.

57,00 zł

Trójwarstwowe torebki wykonane z fizeliny. Odporne na rozdarcia, zatrzymują ponad dwukrotnie więcej kurzu niż tradycyjne torebki filtracyjne. Opakowanie: 10 sztuk.

105,00 zł