KARCHER MYJKA CIŚNIENIOWA K 5 HOME & WOOD

1180-635

Nowy produkt

SUPER PROMOCJA 

Mocne i wydajne urządzenie klasy K 5 do zastosowań konsumenckich. Charakteryzuje się wysokimi parametrami pracy oraz bogatym wyposażeniem.

9 Przedmiotów

1 239,00 zł brutto

Dane techniczne

Ciśnienie (bar/MPa)20 - maks. 145 / 2 - maks. 14,5
Wydajność tłoczenia (l/h)maks. 500
Maksymalna temperatura doprowadzanej wody (°C)do 40
Zasilanie (V)230 / 50
Moc przyłącza (kW)2,1
Wydajność powierzchniowa (m²/h)40
Ciężar bez wyposażenia (kg)14,5
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)349 x 426 x 878

Wyposażenie

 • Środek czyszczący do drewna, 1 l
 • Pistolet wysokociśnieniowy, Przyłącze Quick Connect
 • Lanca Vario Power
 • Dysza rotacyjna
 • Przystawka T RACER T 350
 • Wąż wysokociśnieniowy, 8 m
 • System szybkozłącza Quick Connect
 • Podawanie środka czyszczącego przez system podawania środka czyszczącego Plug 'n' Clean
 • Silnik chłodzony wodą
 • Wbudowany filtr wody
 • Złączka 3/4"

Urządzenie pomoże Ci umyć samochód, taras, schody, meble ogrodowe, grilla czy kamienne ogrodzenie. Pracę ułatwiają liczne udogodnienia, takie jak Plug 'n' Clean - system podawania środków czyszczących bezpośrednio z opakowania, uchwyty na obudowie do przechowywania akcesoriów, system szybkozłączy Quick Connect czy pokrętło do dozowania środka czyszczącego. Trwałość i wysoką niezawodność urządzenia zapewnia chłodzony wodą, mocny silnik i najwyższej jakości komponenty. W wyposażeniu 8 m wąż wysokociśnieniowy, przystawka do mycia tarasów, kostki brukowej czy innych powierzchni płaskich, lanca Vario Power, dysza rotacyjna i butelka środka czyszczącego do drewna. Filtr wstępny zabezpiecza pompę przed zanieczyszczeniami mogącymi znajdować się w podawanej wodzie.

Porządek i wygoda
 • Duży hak na obudowie zapewnia wygodne przechowywanie zwiniętego węża ciśnieniowego.

tekst

tekst

Wysokiej jakości dysze zamienne do przystawki T-Racer T 300 / T 350 stosowanej razem z domowymi urządzeniami wysokociśnieniowymi K2 – K7.

40,00 zł

Przeznaczona do wytwarzania i aplikowania silnej piany do czyszczenia i pielęgnacji pojazdów, kamienia, fasad czy drewna.

69,00 zł

T-Racer T 350 czyści płaskie powierzchnie bez rozprysków wody. Posiada wbudowane uchwyty do czyszczenia powierzchni pionowych i płynną regulację strumienia wody. Pasuje do urządzeń K2 – K7.

269,00 zł

Zestaw do mokrego piaskowania usuwa rdzę, farbę oraz uporczywy brud za pomocą ścierniwa Kärcher.

279,00 zł

Filtr wody chroni pompę urządzenia wysokociśnieniowego przed zanieczyszczeniami obecnymi w wodzie.

59,00 zł

Długa lanca kątowa (około 1 m) do łatwego czyszczenia trudnodostępnych miejsc, np. do czyszczenia rynien dachowych lub podwozi samochodów.

215,00 zł

Przeźroczysta osłona chroniąca przed ochlapaniem wodą podczas korzystania z lancy wysokociśnieniowej. Dla domowych urządzeń wysokociśnieniowych klas K 2 - K 7. Doskonała do mycia kątów i krawędzi.

79,00 zł

Szczotka Power PS 40 z trzema wbudowanymi dyszami wysokociśnieniowymi. Szybko i skutecznie usuwa uporczywy brud ze schodów, tarasów i posadzek w garażach.

215,00 zł

Szczotka przeznaczona do mycia kół i felg. Dzięki miękkiej szczecinie nie rysuje delikatnych powierzchni. Równomiernie rozprowadza wodę i z łatwością dociera do najmniejszych szczelin.

109,00 zł

Uchwyt ścienny do wygodnego przechowywania wyposażenia urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher. Składa się z dwóch modułów. Doskonale chroni szczotki myjące przed odkształcaniem.

110,00 zł

Zamienny zestaw do łatwej wymiany o-ringów w wyposażeniu urządzeń wysokociśnieniowych.

45,00 zł