Urządzenia wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody

Urządzenia wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody Karcher

W tej kategorii znajduje się kilkanaście solidnych i niezawodnych, łatwych w obsłudze modeli mobilnych urządzeń wysokociśnieniowych bez podgrzewania wody. Dzięki swojej funkcjonalności oraz praktyczności mogą być bez problemu wykorzystywane zarówno w przemyśle czy transporcie, jak i przez pasjonatów.

Szeroki wybór modeli  

Oferowane przez nas urządzenia nieco się różnią w zależności od swoich gabarytów, funkcji, trybów pracy oraz domyślnego przeznaczenia.

Dostępne są zarówno niezwykle mobilne, lekkie, niewielkie modele takie jak HD 5/11 P PLUS i HD 6/13 C PLUS, urządzenia średniej wielkości jak  HD 5/15 C, które mogą pracować zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej, wyposażone w więcej dodatkowych akcesoriów, ale także urządzenia  największe i najbardziej wielofunkcyjne. Zalicza się do nich m.in. model HD 8/18 - 4M Plus. Maszyna ta nie tylko pracuje szybko, dokładnie, wydajnie, ale przede wszystkim jej obsługa jest równie prosta i intuicyjna, jak w przypadku wszystkich pozostałych urządzeń.

Czym się wyróżniają urządzenia Karcher?

Przede wszystkim oferujemy urządzenia bardzo dobre jakościowo, zaprojektowane z dbałością o detale i optymalność użytkowania. Maszyny wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody wyposażane w wytrzymałe pistolety spryskujące, które umożliwiają wygodną i niemęczącą obsługę oraz precyzję w kierowaniu strumieniem wody, węże wysokociśnieniowe, lance spryskujące, dysze typu power i dysze rotacyjne. Dzięki temu wiele z urządzeń jest w stanie pracować w różnych trybach i ułożeniu.

Specjalne, praktyczne uchwyty pomagają w bezproblemowym transporcie i przemieszczaniu maszyn.

Dodatkowo w każdej z nich zamontowany został system automatycznej regulacji ciśnienia, co znacząco wydłuża żywotność urządzenia, jak i zwiększa komfort pracy.

Urządzenia wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody | AAT Renkar Kraków

Istnieje 14 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 14 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło