O sklepie internetowym AAT Renkar

Kärcher Center AAT RenKar - Partner Kärcher NR 1 W POLSCE !!

Karcher Center AAT RenKar

Kärcher Center AAT RenKar - Partner Kärcher NR 1 W POLSCE !!

Od 25 lat nasz sklep internetowy jest autoryzowanym partnerem marki Kärcher, który prowadzi sprzedaż, serwis oraz wypożyczalnię urządzeń czyszczących tego producenta. Nasza firma powstała w 1992 roku i zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najlepszego PARTNERA firmy Karcher przez cały okres swojego działania. Od 2012 roku istniejemy na rynku jako certyfikowane Karcher Center, które w audycie uzyskało aż 94% przyznanych punktów!

Nasza firma powstała w 1992 roku i zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najlepszego Partnera firmy Kärcher przez cały okres swojego działania.

Wszystkie produkty zakupione u nas są oryginale i mają niezbędne atesty.

Doświadczenie tworzy jakość!

Nasi wieloletni pracownicy dzięki zdobytemu doświadczeniu pomogą Państwu dobrać urządzenia firmy Karcher, które najlepiej odpowiadają Państwa potrzebom.

Organizujemy pokazy urządzeń firmy Karcher u klienta oraz przeprowadzamy szkolenia, aby klienci umieli jak najlepiej wykorzystywać zakupiony sprzęt. Dzięki dużym stanom magazynowym zapewniamy stały dostęp do urządzeń, które cieszą się największą popularnością wśród klientów. Nasz profesjonalny serwis gwarancyjny (który uzyskał najwyższą ocenę "KLASY A") oraz pogwarancyjny zajmuje się naprawami i konserwacją wszystkich maszyn zakupionych w kraju lub za granicą.

Klientom, którzy chcą przekonać się do naszych urządzeń i zobaczyć, jak pracują, niektóre modele udostępnia nasza wypożyczalnia Karcher.


KARCHER dla każdego

Firma AAT RenKar prowadzi sprzedaż produktów marki Karcher, które są wykorzystywane we wszystkich gałęziach gospodarki. Salon w Krakowie oraz sklep internetowy Karcher oferują m.in.:

- wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące,
- odkurzacze domowe i przemysłowe,
- urządzenia piorące,
- szorowarki,
- zamiatarki,
- parownice,
- środki czyszczące,
-
wyposażenie dodatkowe dla urządzeń profesjonalnych i domowych.

Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży urządzeń marki Karcher, dlatego służymy pomocą i rozwiązujemy Państwa problemy oraz wątpliwości przy zakupach produktów, które jest liderem na światowym rynku.

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło