Środki czyszczące

Doświadczenie zdobyta przez lata, a także stale poszerzana wiedza oraz otwartość na nowe rozwiązania sprawiają, że oferowane środki czyszczące wyróżniają się wysoką jakością, a przede wszystkim skutecznością. Preparaty do czyszczenia Karcher oprócz właściwości czyszczących, wyróżniają się także właściwościami pielęgnacyjnymi. Wszystkie oferowane w naszym sklepie płyny i proszki wykorzystywane mogą być z mechanicznymi urządzeniami Karcher, co gwarantuje jeszcze dokładniejsze czyszczenie, a jednocześnie bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego. Oferowane preparaty zabezpieczają czyszczone powierzchnie przed ponownym zabrudzeniem oraz działaniem niekorzystnych czynników, a także realnie opóźniają proces starzenia się czyszczonych materiałów.

Skuteczne środki czyszczące i pielęgnacyjne

Uzupełnieniem oferty urządzeń do profesjonalnego czyszczenia powierzchni są produkowane przez Karcher środki czyszczące. Ze względu na przeznaczenie wyróżnić możemy kilka kategorii oferowanych przez nas rozwiązań:

- produkty do czyszczenia dywanów – to linia przeznaczona do pielęgnacji wszelkiego rodzaju dywanów, wykładzin i innych tekstyliów podłogowych. W skład oferty wchodzą preparaty do wywabiania plam, płyny oraz proszek Karcher.

- produkty do czyszczenia podłóg – zarówno do wykładzin, drewna, jak i płytek czy betonu. Dostępne w dwóch wariantach wielkościowych.

- produkty do czyszczenia samochodu – przeznaczone do użytku zarówno z wykorzystaniem myjek ciśnieniowych, jak i bez. To specjalna oferta szamponów, a także aktywnych preparatów czyszczących oraz wosków, do jeszcze lepszego zabezpieczenia powłoki lakieru naszego samochodu.

- produkty do czyszczenia innych powierzchni – przygotowana oferta dopasowana jest do czyszczenia szkła, sanitariatów oraz powierzchni mebli i podłóg. Wszystkie dostępne płyny Karcher oferowane są w opakowaniach o dwóch dostępnych pojemnościach. 

Środki czyszczące, chemia Kärcher  | AAT Renkar

Istnieje 43 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 43 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło