Części zamienne

Części zamienne Karcher

Urządzenia sprzątające i systemy nawadniania Karcher są przystosowane do długiej pracy w trudnych warunkach. Pomimo że wyróżnia je wysoka trwałość, w efekcie eksploatacji ulegają uszkodzeniom i zużyciu. Pełną sprawność może im przywrócić jedynie wymiana niesprawnych detali na nowe, oryginalne części zamienne do Karchera....

Części zamienne Karcher

Urządzenia sprzątające i systemy nawadniania Karcher są przystosowane do długiej pracy w trudnych warunkach. Pomimo że wyróżnia je wysoka trwałość, w efekcie eksploatacji ulegają uszkodzeniom i zużyciu. Pełną sprawność może im przywrócić jedynie wymiana niesprawnych detali na nowe, oryginalne części zamienne do Karchera. Nasza firma jest nie tylko autoryzowanym przedstawicielem, marki, ale też prowadzi profesjonalny serwis jej urządzeń. Dlatego możemy zaoferować klientom również bogaty wybór części do Karchera.

Na terenie naszej firmy znajduje się doskonale zaopatrzony magazyn części zamiennych do urządzeń firmy Karcher. Staramy się zapewnić wszystkie niezbędne elementy wymienne, jednak jeżeli którejś z potrzebnych Państwu części lub akcesoriów nie ma w naszym magazynie, istnieje możliwość sprowadzenia ich na zamówienie.

Największy wybór oryginalnych części zamiennych do urządzeń marki Karcher dostępnych od ręki i na zamówienie

Kontakt : mail: glowa@renkar.com.pl  ,  tel : 12 644 08 90 wew. 26,  tel : 609 755 891

Więcej

Części zamienne 

Jest 1 produkt.

Nowa Oryginalna głowica do myjek Karcher  Nie wiesz czy pasuje do twojego urządzenia pisz lub dzwoń. 

175,00 zł
Showing 1 - 1 of 1 item