Home & Garden

Home & Garden – oferta sklepu AAT Renkar

Firma Karcher jest wiodącym producentem urządzeń czyszczących oraz sprzętu do pielęgnacji ogrodu i nawadniania. Nowoczesna myjka parowa, odkurzacz piorący Karcher, zraszacze i inne artykuły z asortymentu są przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. W tej kategorii proponujemy różnego rodzaju urządzenia, które pomogą w utrzymaniu porządku zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Szczególnie polecamy systemy nawadniania automatycznego, które wyręczą Państwa w codziennym podlewaniu trawników. Asortyment obejmuje też bogaty wybór maszyn sprzątających, które sprawdzą się w domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Dzięki rozbudowanej ofercie każdy znajdzie optymalnie dopasowany sprzęt o doskonałych parametrach technicznych.

Odkurzacze parowe i inne produkty Karcher w asortymencie

W sprzedaży mamy między innymi myjki do okien, niezwykle wydajne systemy nawadniania ogrodów, spryskiwacze Karcher, niezawodne odkurzacze parowe, pompy do wypompowania brudnej lub czystej wody oraz do nawadniania ogrodów. Do sprzątania domu proponujemy także szczotki elektryczne, parownice i froterki. Dopełnieniem oferty urządzeń są środki czyszczące i akcesoria Karcher. Dzięki zróżnicowanej wydajności poszczególnych modeli parownice czy zraszacze można bez problemu dobrać do planowanego wykorzystania. Proponujemy też gotowe zestawy, takie jak parownice z żelazkiem czy systemy nawadniania ogrodów z kompletem akcesoriów.

Home & Garden 

There are 113 products.
na stronie

Zamiatarka S 4 Twin może być wykorzystywana przez cały rok na mniejszych powierzchniach. Szybko oczyści alejki, podjazd czy patio. Urządzenie skutecznie zbiera liście, kapsle, papierki, żwir, piasek, itp. nie wzniecając kurzu. Posiada dwie szczotki boczne i 20 l zbiornik na zanieczyszczenia.

510,00 zł

Lekkie, kompaktowe i mobilne urządzenie do drobnych prac wokół domu i w ogrodzie. W zestawie do czyszczenia samochodu.

429,00 zł

Odkurzacz SV łączy w sobie zalety parownic i odkurzaczy. Zbiera suche zanieczyszczenia i niewielkie ilości wody (maks. 0.5 l). Jego podstawową funkcją jest jednak odkurzanie parowe.

2 100,00 zł

Multicyklonowy odkurzacz oferujący bardzo wysoką siłę ssania. Łatwy w czyszczeniu zbiornik zastępuje worek filtracyjny i jest przeźroczysty co zapewnia widoczny efekt czyszczenia.

450,00 zł

Jeden z najbardziej kompaktowych odkurzaczy do pracy na sucho na świecie i jednocześnie wyjątkowo mocny. Wykorzystuje mniej miejsca do przechowywania niż klasyczne odkurzacze.

617,00 zł

Odkurzacz piorący przeznaczony do czyszczenia wykładzin tekstylnych, podłóg twardych i tapicerki (meblowej/ samochodowej) metodą ekstrakcji.

799,00 zł

Odkurzacz piorący przeznaczony jest do czyszczenia wykładzin tekstylnych, podłóg twardych i tapicerki (meblowej/ samochodowej) metodą ekstrakcji.

1 099,00 zł

Kompaktowy, praktyczny odkurzacz na każdą kieszeń. Przeznaczony jest do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń oraz niewielkich ilości wody.

291,00 zł

Odkurzacz charakteryzuje się wyjątkowo dobrą siłą ssącą przy niskim poborze mocy (zaledwie 1000 W). Pomaga w tym zoptymalizowana konstrukcja urządzenia i zastosowanie nowego silnika.

449,00 zł

Nowy odkurzacz klasy top charakteryzuje się wyjątkowo niskim zużyciem energii elektrycznej w stosunku do generowanej siły ssącej i zoptymalizowaną konstrukcją z nowym silnikiem.

599,00 zł

PROMOCJA Wyjątkowo mocny i trwały, a przy tym niezawodny odkurzacz klasy Premium. Charaktetryzuje się niskim zużyciem energii elektrycznej w stosunku do generowanej siły ssącej.

845,00 zł

Pompa zanurzeniowa z zasysaniem płaskim, do wody czystej lub lekko zanieczyszczonej. Dzięki ruchomym nóżkom może pompować do 1 mm wysokości wody.

259,00 zł

Pompa zanurzeniowa do wody brudnej. Przydatna w sytuacjach awaryjnych i na co dzień, gdy szybko musimy usunąć duże ilości wody. Maksymalna wydajność tłoczenia 7 000 l/h.

299,00 zł

Pompa zanurzeniowa z zasysaniem płaskim, do wody czystej lub lekko zanieczyszczonej. Dzięki ruchomym nóżkom może pompować do 1 mm wysokości wody. Posiada przełącznik pracy ręcznej/automatycznej.

699,00 zł

Pompa zanurzeniowa do wody brudnej. Przydatna w sytuacjach awaryjnych i na co dzień, gdy szybko musimy usunąć duże ilości wody. Maksymalna wydajność tłoczenia 9 500 l/h.

390,00 zł

Pompa zanurzeniowa do wody brudnej. Przydatna w sytuacjach awaryjnych i na co dzień, gdy szybko musimy usunąć duże ilości wody. Maksymalna wydajność tłoczenia 15 500 l/h.

620,00 zł

Pompa zanurzeniowa do wody brudnej. Przydatna w sytuacjach awaryjnych i na co dzień, gdy szybko musimy usunąć duże ilości wody. Maksymalna wydajność tłoczenia 15 500 l/h.

690,00 zł

Pompa przeznaczona do zasysania wody z beczek i tłoczenia jej poprzez wąż do akcesoriów służących nawadnianiu. To wygodna alternatywa wobec tradycyjnego czerpania wody za pomocą konewki.

350,00 zł

Promocja cenowa  Urządzenie Compact w klasie K 4 stanowi wyjątkowe połączenie kompaktowej budowy i wysokiej skuteczności czyszczenia.

769,00 zł

Pompa ogrodowa Kärcher to niezawodne urządzenie przeznaczone do nawadniania ogrodów i trawników z alternatywnych źródeł wody takich jak: zbiorniki na deszczówkę, oczka wodne czy beczki.

369,00 zł
Showing 1 - 20 of 113 items