Home & Garden

Home & Garden – oferta sklepu AAT Renkar

Firma Karcher jest wiodącym producentem urządzeń czyszczących oraz sprzętu do pielęgnacji ogrodu i nawadniania. Nowoczesna myjka parowa, odkurzacz piorący Karcher, zraszacze i inne artykuły z asortymentu są przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. W tej kategorii proponujemy różnego rodzaju urządzenia, które pomogą w utrzymaniu porządku zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Szczególnie polecamy systemy nawadniania automatycznego, które wyręczą Państwa w codziennym podlewaniu trawników. Asortyment obejmuje też bogaty wybór maszyn sprzątających, które sprawdzą się w domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Dzięki rozbudowanej ofercie każdy znajdzie optymalnie dopasowany sprzęt o doskonałych parametrach technicznych.

Odkurzacze parowe i inne produkty Karcher w asortymencie

W sprzedaży mamy między innymi myjki do okien, niezwykle wydajne systemy nawadniania ogrodów, spryskiwacze Karcher, niezawodne odkurzacze parowe, pompy do wypompowania brudnej lub czystej wody oraz do nawadniania ogrodów. Do sprzątania domu proponujemy także szczotki elektryczne, parownice i froterki. Dopełnieniem oferty urządzeń są środki czyszczące i akcesoria Karcher. Dzięki zróżnicowanej wydajności poszczególnych modeli parownice czy zraszacze można bez problemu dobrać do planowanego wykorzystania. Proponujemy też gotowe zestawy, takie jak parownice z żelazkiem czy systemy nawadniania ogrodów z kompletem akcesoriów.

Home & Garden 

There are 182 products.
na stronie

Dzięki zamiatarkom Kärcher możesz szybko oczyścić alejki, podjazd czy patio. Urządzenia skutecznie zbierają liście, kapsle, papierki, żwir, piasek, itp. nie wzniecając kurzu.

399,00 zł

Dzięki zamiatarkom Kärcher możesz szybko oczyścić alejki, podjazd czy patio. Urządzenia skutecznie zbierają liście, kapsle, papierki, żwir, piasek, itp. nie wzniecając kurzu.

455,10 zł

SUPER PROMOCJA  Dzięki zamiatarkom Kärcher możesz szybko oczyścić alejki, podjazd czy patio. Urządzenia skutecznie zbierają liście, kapsle, papierki, żwir, piasek, itp. nie wzniecając kurzu.

970,00 zł

Lekkie, kompaktowe i mobilne urządzenie do drobnych prac wokół domu i w ogrodzie.

579,00 zł

Odkurzacz SV łączy w sobie zalety parownic i odkurzaczy. Zbiera suche zanieczyszczenia i niewielkie ilości wody (maks. 0.5 l). Jego podstawową funkcją jest jednak odkurzanie parowe.

2 349,00 zł

Kärcher wychodzi naprzeciw tym, którzy chcieliby prasować jak profesjonaliści, ale bez zbędnego wysiłku i poświęcania dużej ilości czasu.

2 099,00 zł

SUPER CENA !    Karta informacyjna UE dostępna w zakładce pobranie Odkurzacz odpowiedni dla alergików. Wyposażony w filtr HEPA 12. Moc ssania odkurzacza pozostaje na stałym poziomie, niezależnie od stopnia napełnienia zbiornika.  duży przycisk na obudowie umożliwia włączanie i wyłączanie odkurzacza bez potrzeby schylania się. 

440,00 zł

  Karta informacyjna UE dostępna w zakładce pobranie Bardzo wygodny w użyciu odkurzacz o niewielkich wymiarach. Doskonale sprawdza się w codziennym czyszczeniu. Posiada trójwarstwowy system oczyszczania powietrza wylotowego.

465,00 zł

  Karta informacyjna UE dostępna w zakładce pobranie Nowy energooszczędny odkurzacz z serii VC to nowoczesne urządzenie, które należy do klasy efektywności energetycznej A. Odkurzacz łączy wysoką siłę ssącą z licznymi udogodnieniami obsługi.

999,00 zł

  Karta informacyjna UE dostępna w zakładce pobranie SUPER PROMOCJA !  Jeden z najbardziej kompaktowych odkurzaczy do pracy na sucho na świecie i jednocześnie wyjątkowo mocny. Wykorzystuje mniej miejsca do przechowywania niż klasyczne odkurzacze.

569,00 zł

Odkurzacz piorący przeznaczony do czyszczenia wykładzin tekstylnych, podłóg twardych i tapicerki (meblowej/ samochodowej) metodą ekstrakcji.

727,05 zł

Odkurzacz piorący przeznaczony do czyszczenia wykładzin tekstylnych, podłóg twardych i tapicerki (meblowej/ samochodowej) metodą ekstrakcji.

1 010,00 zł
Showing 1 - 12 of 182 items