Kärcher Rain System™

Karcher Rain System – akcesoria do nawadniania

Szeroka gama akcesoriów do nawadniania dostępnych w serii Karcher Rain System to doskonałe dopasowanie do potrzeb użytkowników. Każdy z nich pozwala na efektywne oraz oszczędne wykorzystywanie wody. Nowoczesna technologia czujników wilgoci zapewnia precyzyjne podlewanie, dokładnie w takiej ilości, jaka potrzebna jest do wzrostu roślin.

Karcher Rain System – dlaczego warto?

Karcher Rain System to inteligentny, w pełni kompatybilny z pozostałymi elementami technologii Kacher oraz wydajny system. Dzięki elastycznym systemom złączy węże wchodzące w skład systemu mogą być dowolnie łączone, co zapewnia elastyczną instalację dopasowaną do potrzeb każdego ogrodu. Dodatkowym elementem wchodzącym w skład systemu są dysze kroplujące umożliwiające precyzyjną regulację ilości dostarczanej do podlewania rośli wody. Jego ważnym elementem są także dysze spryskujące mikro, które wyróżniają się możliwością nawadniania w trzech różnych kątach. 

Karcher Rain System – nasza oferta

Najbardziej popularnym produktem w tej kategorii naszego sklepu jest Karcher Rain Box – zestaw startowy do nawadniania ogrodów. Jest to najbardziej uniwersalne rozwiązanie, które z łatwością można zaadaptować na potrzeby każdego ogrodu. W zestawie znajduje się 10-metrowy wąż kroplujący oraz o 5 m dłuższy od niego wąż stosowany jako wąż zasilający, a w połączeniu z dyszami –  jako wąż nawadniający. Nie brakuje tu także 4 złączek typu T, które wyposażone są w regulację przepływu wody oraz takiej samej ilości złączek typu I. Znajdziemy tu również 5 szpil do mocowania węża, 10 dysz kroplujących oraz 5 zatyczek do węża. Cała praca nie byłaby możliwa bez obecności filtra oraz szybkozłączek. Całość znajduje się w praktycznej plastikowej walizce do przechowywania.   

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

KÄRCHER RAIN SYSTEM – szeroka oferta artykułów do nawadniania  | AAT Renkar

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło