Pistolety i spryskiwacze

Pistolety oraz spryskiwacze – akcesoria do nawadniania

Pistolety spryskujące oraz spryskiwacze to podstawowe narzędzia do pielęgnacji roślin ogrodowych, które przyspieszają i ułatwiają proces podlewania. Zastępują one tradycyjną konewkę, przyspieszając nawadnianie ogrodu. Znajdują szerokie zastosowanie w codziennym użytku, nie tylko przy nawadnianiu. Sklep Kärcher posiada niezwykle bogatą ofertę spryskiwaczy i pistoletów.

Pistolet – komfortowe i innowacyjne narzędzie

Pistolety spryskujące Kärcher wyposażone są w obrotowy uchwyt zapewniający komfortowe warunki pracy. Został on dopasowany zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych, przy czym można go wygodnie obsługiwać przy użyciu tylko jednej ręki. Elementy pistoletów zostały wykonane z metalu, dlatego też charakteryzują się niezwykle wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo zostały one wyposażone w spusty z automatyczną blokadą. Przygotowana membrana w ramach technologii Aqua Stop izoluje oraz zapobiega wyciekom wody w czasie zmiany rozmiaru strumienia czy też po całkowitym wyłączeniu urządzenia. Pistolety posiadają możliwość regulowania strumienia wody, pozwalając na dopasowanie użycia do indywidualnych potrzeb, ułatwiając tym samym wykonywanie domowych prac. Zastosowany został także system Click-on. Każde z urządzeń prezentuje balans między przemyślanym designem a efektywnością pracy, sprawiając, że potrzeby miłośników ogrodnictwa zostaną kompletnie zaspokojone.

Szeroka oferta spryskiwaczy, pistoletów, lanc

Pistolety oraz spryskiwacze stanowią idealny sprzęt nie tylko do nawadniania małych i średniej wielkości ogródków, ale także grządek z warzywami oraz roślin ozdobnych umieszczonych w doniczkach. W naszej ofercie znajdziecie zróżnicowane pistolety spryskujące, lance, spryskiwacze i prysznice ogrodowe, których sposób działania dopasujecie do wykonywanych prac ogrodowych.

Pistolety i spryskiwacze Karcher | sklep internetowy AAT Renkar

Istnieje 10 produktów.

Wyświetlanie 1-10 z 10 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło