Systemy nawadniania

Systemy nawadniania Karcher – nowy wymiar prac w ogrodzie

Utrzymanie własnego ogrodu czy trawnika w świetnej kondycji to wymagające zajęcie, w którym z pewnością pomogą dedykowane do tego systemy nawadniania marki Karcher. Nasze produkty usprawnią nie tylko samą organizację, ale pozwolą także na jej automatyzację poprzez wykorzystanie szerokiego asortymentu urządzeń, jak chociażby moduły sterujące do nawadniania czy czujniki wilgoci.

Prace związane z nawadnianiem ogrodu nie byłyby możliwe bez podstawowych narzędzi, takich jak wąż ogrodowy. Dostępny w kategorii wózek na wąż umożliwia nie tylko wygodny transport samego węża, ale wpływa także na wygodę przechowywania oraz zapobiega plątaniu się i zaginaniu węża. Duże kółka sprawdzą się nawet w grząskim terenie, a wygodna, ergonomiczna rączka dobrze dopasowuje się do dłoni. Uwagę swoimi kompaktowymi rozmiarami zwraca na siebie także automatyczny bęben na wąż.

Systemy nawadniania do każdego ogrodu

W przypadku posiadania samego wózka świetną propozycją będzie 50-metrowy wąż ogrodowy, charakteryzujący się wysoką elastycznością i odpornością na uszkodzenia. W kategorii znajdziesz także szeroki wybór osprzętu do węży, jak mosiężne złączki oraz trójniki w różnych rozmiarach, umożliwiające łączenie węży o różnych średnicach otworu. Do prostych prac w ogrodzie związanych z podlewaniem idealnie nadaje się spryskiwacz z regulacją ciśnienia, który pasuje do wszystkich popularnych systemów typu Click-on. Kategoria zawiera także produkty, które ułatwią podlewanie donic i rabatek zawieszonych wysoko nad ziemią – dzięki lancy spryskującej Premium wykonanie takich czynności nie przysporzy już problemu. Lanca posiada dodatkowo regulowany, teleskopowy uchwyt oraz regulowany kąt nachylenia.

Do czerpania wody z zewnętrznych ujęć doskonale nadaje się adapter na kran. Ten mały produkt ma uniwersalne zastosowanie, gdyż świetnie nadaje się także do kranów pozbawionych gwintów, a sam proces instalacji nie wymaga użycia narzędzi. Prace w ogrodzie wymagają też częstej zmiany różnych końcówek. W kategorii dostępne są uniwersalne szybko złączki, które posiadają funkcję Aqua Stop i nadają się do wszystkich węży ogrodowych.

Automatyczne planowanie nawadniania

Urządzenia marki Karcher to także duży asortyment zaawansowanych systemów nawadniania, które pozwolą na automatyzację przebiegu prac. Jednym z takich urządzeń jest sensor wilgotności gleby SensoTimer, który w czasie rzeczywistym dokonuje pomiarów wilgotności gleby i steruje nawadnianiem drogą radiową. Kategoria zawiera również moduły sterujące do nawadniania, umożliwiające programowanie podlewania na konkretne dni oraz wyznaczanie początku i czasu pracy. Urządzenia te mogą być bez problemu łączone z wieloma systemami do zraszania.

Systemy nawadniania automatycznego Karcher  | AAT Renkar

Istnieje 75 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 75 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło