Przechowywanie węży i wózki na węże

Przechowywanie węży – wózki i bębny na węże

Odpowiednie przechowywanie węży jest konieczne, jeśli chcemy utrzymać je w dobrym stanie przez wiele sezonów oraz jeśli nie mamy ochoty rozplątywać węża przy każdym użyciu. Wózki i bębny na węże z pewnością zwiększą komfort pracy – czy to w ogrodzie, na budowie czy podczas szybkiego opłukania auta – oraz zmniejszą ryzyko poplątania, podziurawienia czy zablokowania węża. Wózek czy bęben na węże znacznie ułatwia pracę. W bogatym asortymencie znajdą Państwo produkty do specjalistycznego przechowywania węży, spełniające wymagania zarówno dużych firm, jak i indywidualnych klientów. 

Wózki na węże Kracher

Przedstawione produkty z pewnością ułatwią transport węża. Wykonane z wysokiej jakości materiałów koła wózków na węże poradzą sobie na każdej nawierzchni. Pomogą także w łatwym przemieszczaniu – zapewnią mniej szarpania i więcej przyjemności z ich użytkowania. Zwijanie i rozwijanie węża jeszcze nigdy nie było tak proste – specjalna korba znacznie ułatwia proces rozwijania i zwijania węża. Wózki dostępne są w wielu rozmiarach – należy dopasować model do długości i rodzaju posiadanego węża. Oferujemy także wózki w zestawie z wężem. Rozmiary wózków ułatwiają przechowywanie nawet w ciasnej przestrzeni. 

Bębny na węże Karcher

Dzięki zastosowanym technologiom bęben na wąż znacznie ułatwia prace ogrodowe. Możemy zamontować go na ścianie lub innej płaskiej powierzchni – wąż będzie rozwijany z jednego punktu, co całkowicie zapobiegnie jego splątaniu. Dodatkowo wąż zwijamy tylko za jednym pociągnięciem – bęben wykonuje resztę pracy za nas. Wysoka jakość materiałów zapewnia trwałość urządzenia, a ruchome części pomagają w przechowywaniu bębna – nie będzie on odstawał od ściany, wystarczy go do niej docisnąć. Oferujemy szeroki wachlarz produktów – w różnych rozmiarach, długościach węża i sposobach montażu bębna

Specjalistyczne przechowywanie oraz wysoki standard marki Karcher zagwarantuje trwałość produktu oraz przyjemność z jego użytkowania na lata. 

Przechowywanie węży i wózki na węże Karcher | AAT Renkar

Istnieje 19 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 19 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło