Zraszacze

Zraszacze ogrodowe Karcher

W tej kategorii w naszym sklepie pragniemy przedstawić szeroką ofertę zraszaczy nawadniających trawnik. Zraszacze Karcher sprawdzą się w każdym ogrodzie. To, co wyróżnia produkty, to obecność unikalnej osłony przeciwbryzowej, której zadaniem jest ochrona przed zmoczeniem podczas zmiany ustawień spryskiwacza. Wszystkie modele z łatwością można podłączyć do węża ogrodowego. Są one kompatybilne ze wszystkimi dostępnymi systemami zatrzaskowymi.

Zraszacze Karcher – sprawdzony wybór 

Zraszacze Karcher to niezawodny pomocnik podczas podlewania każdego ogrodu. Niektóre modele zostały wyposażone w szpile zapewniające stabilność nawet na najbardziej nierównych powierzchniach. Są one łatwe w obsłudze, a dzięki obecności trwałej, żółtej przekładni dowolnie można regulować przepływ wody. Producent umożliwia także regulację szerokości spryskiwacza poprzez wyłączenie części dysz. Zraszacze Karcher można dopasować do kształtu i wielkości ogrodu.

Zraszacze Karcher – nasza oferta

W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów zraszaczy. Wśród nich wyróżniamy zraszacze pulsacyjne, wielofunkcyjne oraz cyrkulacyjne na szpilce lub płozach, a także modele obrotowe wyposażone w mocne, metalowe ramiona. Największą popularnością bez wątpienia cieszą się jednak zraszacze oscylacyjne z kontrolą szerokości zasięgu. Stanowią one idealny fundament do systemu nawadniania średnich oraz dużych powierzchni. Innowacyjne modele wyposażone są w kontrolę przepływu od zera do maksimum oraz kolce, które w razie potrzeby można odkręcić. Posiadają one zintegrowaną ochronę SplashGuard dla wygodnego pozycjonowania i wyrównania bez wzmocnienia. 

Wszystkie zraszacze wyposażone są w przetestowany system zatrzaskowy, dzięki czemu z łatwością podłączymy je do węży ogrodowych.

Zraszacze firmy Karcher z regulowaną mocą spryskiwania – AAT Renkar

Istnieje 9 produktów.

Wyświetlanie 1-9 z 9 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło