Systemy nawadniania automatycznego

Instalacja systemów nawadniania automatycznego jest bardzo podobna do tego podstawowego wariantu. Różni się jednak ich ustawienie, a także to, ze w codziennym użytkowaniu są zdecydowanie wygodniejsze niż model pozbawiony automatyzmu. Posiadają one dużo zalet, które przekładają się na ich popularność.

Zalety systemów nawadniania automatycznego

Wśród plusów systemów nawadniania automatycznego można wymienić:

  • Oszczędność czasu – ograniczenie czasu, potrzebnego na pielęgnację naszego ogrodu, to przede wszystkim zaleta wynikająca z dążenia do wygodnego życia. Raz zaprogramowany system potem będzie pamiętać o konkretnych godzinach zraszania za nas.
  • Oszczędność wody – systemy nawadniania automatycznego racjonalnie wykorzystują wodę, ponieważ podlewają rośliny taką jej ilością, jakiej akurat potrzebują.
  • Wykorzystanie dnia i nocy – z pewnością każdy właściciel ogrodu nie raz czekał do późnych godzin wieczornych, aby podlać rośliny. Z systematami nawadniania automatycznego nie będzie to konieczne. Będziemy mogli tak ustawić swój system, by sprzęt sam wykorzystał porę nocną. Jak wiadomo, parowanie wtedy jest zdecydowanie mniejsze niż za dnia, dzięki czemu gleba jest dobrze nawilżona (woda dociera do korzeni).

Możliwość zasięgnięcia opinii

Klienci, którzy zdecydują się na zaopatrzenie w systemy nawadniania automatycznego, mogą liczyć na pomocną radę osób z AAT Renkar, którzy znają te instalacje od podszewki.

Automatyczne nawadnianie 

There are 5 products.

Umożliwia równoczesne podłączenie trzech węży. Gwint przyłączeniowy: G3/4 i G1.

152,00 zł

Umożliwia indywidualne programowanie nawadniania na żądanie. Gwint przyłączeniowy: G3/4 i G1.

167,00 zł

Moduł sterujący systemem nawadniania włącza się i wyłącza zgodnie z zaprogramowanym czasem. Oznacza to, że nawadnianie odbywa się tylko wtedy, gdy jest konieczne. Gwint: G3/4 i G1.

249,00 zł

Mierzy opad, który następnie uwzględniany jest w procesie nawadniania. Współpracuje z modułami sterującymi WU 60/49 oraz WU 90/72.

139,00 zł

Kärcher rekomenduje wymianę padu raz do roku. Dwie sztuki w zestawie.

36,00 zł
Showing 1 - 5 of 5 items