Odkurzacze firmy Karcher – szeroki wybór produktów

Odkurzacz jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego mieszkania. Trudno wyobrazić sobie sprzątanie domu czy dywanów za pomocą szczotki do zamiatania, ponieważ byłoby to bardzo uciążliwe. W naszym sklepie internetowym Karcher znajduje się szeroki wybór różnego rodzaju odkurzaczy, przeznaczonych zarówno do pracy na sucho, jak i na mokro. Oferowane przez nas odkurzacze wyróżniają się wysoką wydajnością i dużą mocą ssania, dlatego z łatwością usuwają różnego rodzaju zabrudzenia, nawet w trudnodostępnych miejscach. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą odkurzaczy, takich jak odkurzacze piorące czy odkurzacze dla alergików.

Odkurzacze 

There are 5 products.

Odkurzacz z filtrem wodnym w szczególności polecany osobom cierpiącym na alergie oraz właścicielom zwierząt domowych. Umożliwia też zbieranie niewielkich ilości wody (do 0,5 l).

1 129,00 zł

  Karta informacyjna UE dostępna w zakładce pobranie Odkurzacz odpowiedni dla alergików. Wyposażony w filtr HEPA 12. Moc ssania odkurzacza pozostaje na stałym poziomie, niezależnie od stopnia napełnienia zbiornika.  duży przycisk na obudowie umożliwia włączanie i wyłączanie odkurzacza bez potrzeby schylania się. 

440,00 zł

  Karta informacyjna UE dostępna w zakładce pobranie Bardzo wygodny w użyciu odkurzacz o niewielkich wymiarach. Doskonale sprawdza się w codziennym czyszczeniu. Posiada trójwarstwowy system oczyszczania powietrza wylotowego.

465,00 zł

  Karta informacyjna UE dostępna w zakładce pobranie Nowy energooszczędny odkurzacz z serii VC to nowoczesne urządzenie, które należy do klasy efektywności energetycznej A. Odkurzacz łączy wysoką siłę ssącą z licznymi udogodnieniami obsługi.

999,00 zł

  Karta informacyjna UE dostępna w zakładce pobranie Jeden z najbardziej kompaktowych odkurzaczy do pracy na sucho na świecie i jednocześnie wyjątkowo mocny. Wykorzystuje mniej miejsca do przechowywania niż klasyczne odkurzacze.

629,00 zł
Showing 1 - 5 of 5 items