Odkurzacze firmy Karcher – szeroki wybór produktów

Odkurzacz jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego mieszkania. O jego przydatności może świadczyć fakt, że chociaż to praktyczne urządzenie istnieje już ponad wiek, wciąż cieszy się niezmiennym powodzeniem. W porównaniu do pierwszych, prostych konstrukcji nowoczesne odkurzacze Karcher są nie tylko wydajniejsze i prostsze w użyciu. Wyposażone w wiele przydatnych funkcji oraz liczne akcesoria – ułatwiają zarówno sprzątanie dywanów, jak i mebli tapicerowanych czy innych trudno dostępnych zakątków.

Odkurzacze Karcher są urządzeniami, które zmieniają oblicze sprzątania. Trudno wyobrazić sobie porządkowanie domu czy czyszczenie dywanów za pomocą szczotki do zamiatania. Z pewnością byłoby to uciążliwe, czasochłonne i niedokładne. Nasz sklep internetowy Karcher proponuje szeroki wybór różnego rodzaju odkurzaczy, które są przeznaczone zarówno do pracy na sucho, jak i na mokro. Oferowane przez nas modele wyróżniają się wysoką wydajnością i dużą mocą ssania. Dlatego z łatwością usuwają różnego rodzaju zabrudzenia. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą odkurzaczy, takich jak odkurzacz piorący Karcher czy odkurzacz dla alergików.

Odkurzacze 

There are 14 products.

Multicyklonowy odkurzacz oferujący bardzo wysoką siłę ssania. Łatwy w czyszczeniu zbiornik zastępuje worek filtracyjny i jest przeźroczysty co zapewnia widoczny efekt czyszczenia.

440,00 zł

Jeden z najbardziej kompaktowych odkurzaczy do pracy na sucho na świecie i jednocześnie wyjątkowo mocny. Wykorzystuje mniej miejsca do przechowywania niż klasyczne odkurzacze.

569,00 zł

Bardzo wygodny w użyciu odkurzacz o niewielkich wymiarach. Doskonale sprawdza się w codziennym czyszczeniu. Posiada trójwarstwowy system oczyszczania powietrza wylotowego.

483,00 zł

PROMOCJA Wyjątkowo mocny i trwały, a przy tym niezawodny odkurzacz klasy Premium. Charaktetryzuje się niskim zużyciem energii elektrycznej w stosunku do generowanej siły ssącej.

799,00 zł

Wyjątkowo mocny i trwały, a przy tym niezawodny odkurzacz klasy Premium. Charaktetryzuje się niskim zużyciem energii elektrycznej w stosunku do generowanej siły ssącej.

738,00 zł

Nowy odkurzacz klasy top charakteryzuje się wyjątkowo niskim zużyciem energii elektrycznej w stosunku do generowanej siły ssącej i zoptymalizowaną konstrukcją z nowym silnikiem.

590,00 zł

Odkurzacz charakteryzuje się wyjątkowo dobrą siłą ssącą przy niskim poborze mocy (zaledwie 1000 W). Pomaga w tym zoptymalizowana konstrukcja urządzenia i zastosowanie nowego silnika.

519,00 zł

Odkurzacz charakteryzuje się wyjątkowo dobrą siłą ssącą przy niskim poborze mocy (zaledwie 1000 W). Pomaga w tym zoptymalizowana konstrukcja urządzenia i zastosowanie nowego silnika.

449,00 zł

Kompaktowy, praktyczny odkurzacz na każdą kieszeń. Przeznaczony jest do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń oraz niewielkich ilości wody. Posiada gniazdo do podłączania elektronarzędzi.

415,00 zł

Kompaktowy, praktyczny odkurzacz na każdą kieszeń. Przeznaczone jest do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń oraz niewielkich ilości wody.

390,00 zł

Kompaktowy, praktyczny odkurzacz na każdą kieszeń. Przeznaczony jest do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń oraz niewielkich ilości wody.

291,00 zł

Odkurzacz piorący przeznaczony do czyszczenia wykładzin tekstylnych, podłóg twardych i tapicerki (meblowej/ samochodowej) metodą ekstrakcji.

1 010,00 zł

Odkurzacz piorący przeznaczony jest do czyszczenia wykładzin tekstylnych, podłóg twardych i tapicerki (meblowej/ samochodowej) metodą ekstrakcji.

1 036,00 zł

Odkurzacz piorący przeznaczony do czyszczenia wykładzin tekstylnych, podłóg twardych i tapicerki (meblowej/ samochodowej) metodą ekstrakcji.

769,00 zł
Showing 1 - 14 of 14 items