Odkurzacze firmy Karcher – szeroki wybór produktów

Odkurzacz jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego mieszkania. O jego przydatności może świadczyć fakt, że chociaż to praktyczne urządzenie istnieje już ponad wiek, wciąż cieszy się niezmiennym powodzeniem. W porównaniu do pierwszych, prostych konstrukcji nowoczesne odkurzacze Karcher są nie tylko wydajniejsze i prostsze w użyciu. Wyposażone w wiele przydatnych funkcji oraz liczne akcesoria – ułatwiają zarówno sprzątanie dywanów, jak i mebli tapicerowanych czy innych trudno dostępnych zakątków.

Odkurzacze Karcher są urządzeniami, które zmieniają oblicze sprzątania. Trudno wyobrazić sobie porządkowanie domu czy czyszczenie dywanów za pomocą szczotki do zamiatania. Z pewnością byłoby to uciążliwe, czasochłonne i niedokładne. Nasz sklep internetowy Karcher proponuje szeroki wybór różnego rodzaju odkurzaczy, które są przeznaczone zarówno do pracy na sucho, jak i na mokro. Oferowane przez nas modele wyróżniają się wysoką wydajnością i dużą mocą ssania. Dlatego z łatwością usuwają różnego rodzaju zabrudzenia. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą odkurzaczy, takich jak odkurzacz piorący Karcher czy odkurzacz dla alergików.

Odkurzacze 

There are 4 products.

SUPER CENA !    Karta informacyjna UE dostępna w zakładce pobranie Odkurzacz odpowiedni dla alergików. Wyposażony w filtr HEPA 12. Moc ssania odkurzacza pozostaje na stałym poziomie, niezależnie od stopnia napełnienia zbiornika.  duży przycisk na obudowie umożliwia włączanie i wyłączanie odkurzacza bez potrzeby schylania się. 

440,00 zł

  Karta informacyjna UE dostępna w zakładce pobranie Bardzo wygodny w użyciu odkurzacz o niewielkich wymiarach. Doskonale sprawdza się w codziennym czyszczeniu. Posiada trójwarstwowy system oczyszczania powietrza wylotowego.

465,00 zł

  Karta informacyjna UE dostępna w zakładce pobranie Nowy energooszczędny odkurzacz z serii VC to nowoczesne urządzenie, które należy do klasy efektywności energetycznej A. Odkurzacz łączy wysoką siłę ssącą z licznymi udogodnieniami obsługi.

999,00 zł

  Karta informacyjna UE dostępna w zakładce pobranie SUPER PROMOCJA !  Jeden z najbardziej kompaktowych odkurzaczy do pracy na sucho na świecie i jednocześnie wyjątkowo mocny. Wykorzystuje mniej miejsca do przechowywania niż klasyczne odkurzacze.

569,00 zł
Showing 1 - 4 of 4 items