Odkurzacze workowe

Odkurzacze workowe Karcher – zmień oblicze codziennego sprzątania

Odkurzacze Karcher to urządzenia odpowiadające rosnącym wymaganiom użytkowników, które wyposażone są w rozbudowaną elektronikę i szereg opcji dodatkowych. Całkowicie zmieniają oblicze codziennego sprzątania i bez problemu wyczyszczą nawet trudno dostępne miejsca. Workowe odkurzacze Karcher wyposażone są w wiele poręcznych akcesoriów, które z łatwością zmieszczą się w specjalnym pojemniku wewnątrz urządzenia. W zestawie znajduje się m.in. kilka praktycznych ssawek oraz nowoczesny filtr HEPA 13, który dokładnie filtruje nawet najmniejsze cząstki brudu, wszelkiego rodzaju pyłki, roztocza i drobnoustroje.

Wygoda i funkcjonalność

W tej kategorii znajdziecie m.in. Karcher VC2 – to odkurzacz bardzo wygodny w użyciu, który wyróżnia się niewielkim, kompaktowym rozmiarem. Stanowi uniwersalne rozwiązanie, ponieważ jest łatwy w przechowywaniu, nie pozostawia zanieczyszczeń wtórnych i utrzymuje wysoką świeżość powietrza w sprzątanym pomieszczeniu za sprawą wbudowanego trójwarstwowego systemu oczyszczania powietrza wylotowego. Odkurzacz Karcher VC2 posiada również regulator siły ssącej oraz wskaźnik napełnienia worka filtracyjnego i system ich łatwej wymiany. Gumowe koła są przyjazne dla drewnianych podłóg, a przewód zasilający zwijany jest automatycznie.

Wszystkie odkurzacze workowe dostępne w ofercie naszego sklepu to urządzenia niezwykle wydajne, bezawaryjne i solidne. To gwarancja wieloletniej użyteczności i wysokiego komfortu.

Odkurzacze workowe Karcher – wygodne i szybkie sprzątanie | AAT Renkar

Istnieje 2 produktów.

Wyświetlanie 1-2 z 2 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło