Odkurzacze piorące

Odkurzacze piorące Karcher zaliczane są do grupy urządzeń odkurzaczy bezworkowych oraz wodnych. Odsysają one namoczony oraz rozdrobiony brud wraz z wodą i pianą do specjalnie wyznaczonej komory urządzenia. Doskonale poradzą sobie z zabrudzeniami z tapicerek, wykładzin dywanowych oraz z zabrudzeniami dywanów.

Odkurzacz Karcher – komu będzie szczególnie potrzebny?

Odkurzacze Karcher są szczególnie przydatne wtedy, gdy nasz dywan zostanie zabrudzony. Plamy na tego typu powierzchniach występują szczególnie często, kiedy w domu pojawiają się zwierzęta lub małe dzieci. Wówczas wykładzina, podłoga oraz dywan są szczególnie narażone na zabrudzenie błotem, rozlane napoje, plamy z czekolady czy inne. Tego typu zanieczyszczenia są trudne do ręcznego usunięcia. Z pomocą przychodzą odkurzacze piorące Karcher

Odkurzacz Karcher będzie również niezbędny przy wszelkich pracach związanych z czyszczeniem tapicerek samochodowych. Co ważne, obecność filtra wodnego sprawia, że odkurzacz piorący to doskonałe urządzenie także dla alergików. 

Odkurzacze piorące Karcher – nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się odkurzacze piorące Karcher do prania tapicerki i nie tylko. Urządzenia przeznaczone są także do czyszczenia wykładzin tekstylnych oraz podłóg twardych metodą ekstrakcji. Czyszczenie ekstrakcyjne polega na spryskiwaniu powierzchni roztworem środka czyszczącego, a następnie odessaniu go wraz z rozpuszczonym brudem.

Odkurzacze skutecznie czyszczą wykładziny tekstylne oraz dywany. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cierpią na alergię oraz posiadają zwierzęta domowe. Wraz z antyalergicznym środkiem czyszczącym RM512 usuwają bowiem 99% roztoczy z tapicerek, wykładzin oraz dywanów. Z powodzeniem sprawdzą się także jako odkurzacze piorące do auta oraz obić meblowych. Wyposażone są w łatwy do napełnienia zamykany zbiornik czystej wody wytworzony z przeźroczystego tworzywa umożliwiający kontrolowanie poziomu wody.

W zależności od tego, jaki odkurzacz wybierzemy, model może posiadać system dwóch łatwo zdejmowanych zbiorników: na czystą i brudną wodę, dysze ekstrakcyjne Kärcher redukujące czas schnięcia o 50%, uchwyt 3 w 1 umożliwiający wygodne przemieszczanie i opróżnianie odkurzacza oraz schowek na narzędzia.

Odkurzacze piorące Karcher w sklepie internetowym | AAT Renkar

Istnieje 2 produktów.

Wyświetlanie 1-2 z 2 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło