Odkurzacze wielofunkcyjne Karcher – oferta odkurzaczy piorących

Tradycyjne odkurzanie nie zawsze jest wystarczające do zachowania perfekcyjnej czystości. Podczas pracy odkurzacza niewidoczne drobinki unoszą się w powietrze, a potem opadają z powrotem na powierzchnię. Dlatego ta metoda sprzątania nie zapewnia higienicznych warunków osobom z alergią czy niewydolnością dróg oddechowych. To dla nich nasz sklep przygotował odkurzacz piorący Karcher. Jego zaletą jest uzupełnienie procesu usuwania kurzu nawilżaniem powierzchni. Praktyczną odmianą jest też odkurzacz parowy Karcher idealny do usuwania trwałych zabrudzeń dywanów czy tapicerki oraz do dezynfekowania powierzchni.

Odkurzacze wielofunkcyjne są wygodnym rozwiązaniem, ponieważ łączą w sobie możliwości standardowego odkurzacza oraz urządzenia do prania dywanów. Odkurzacz piorący Karcher dzięki nawilżaniu wodą pod ciśnieniem ułatwia usuwanie zaschniętych zabrudzeń. Charakteryzuje się też niskim poborem energii, dzięki czemu nie podnosi kosztów utrzymania domu. Odkurzacze wielofunkcyjne mogą zbierać zarówno suche, jak i mokre zanieczyszczenia. Dlatego świetnie sprawdzają się podczas sprzątania pokoi, kuchni a nawet łazienki. Do porządkowania wewnątrz budynku polecamy również myjki do okien marki Karcher. Sklep internetowy zaprasza do zapoznania się z ich ofertą. W asortymencie mamy również specjalne odkurzacze kominkowe.

Odkurzacze wielofunkcyjne 

There are 6 products.

Odkurzacz piorący przeznaczony do czyszczenia wykładzin tekstylnych, podłóg twardych i tapicerki (meblowej/ samochodowej) metodą ekstrakcji.

799,00 zł

Odkurzacz piorący przeznaczony jest do czyszczenia wykładzin tekstylnych, podłóg twardych i tapicerki (meblowej/ samochodowej) metodą ekstrakcji.

1 099,00 zł

Kompaktowy, praktyczny odkurzacz na każdą kieszeń. Przeznaczony jest do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń oraz niewielkich ilości wody.

291,00 zł

Odkurzacz charakteryzuje się wyjątkowo dobrą siłą ssącą przy niskim poborze mocy (zaledwie 1000 W). Pomaga w tym zoptymalizowana konstrukcja urządzenia i zastosowanie nowego silnika.

449,00 zł

Nowy odkurzacz klasy top charakteryzuje się wyjątkowo niskim zużyciem energii elektrycznej w stosunku do generowanej siły ssącej i zoptymalizowaną konstrukcją z nowym silnikiem.

599,00 zł

PROMOCJA Wyjątkowo mocny i trwały, a przy tym niezawodny odkurzacz klasy Premium. Charaktetryzuje się niskim zużyciem energii elektrycznej w stosunku do generowanej siły ssącej.

845,00 zł
Showing 1 - 6 of 6 items