⭐ Akcesoria do urządzeń domowych

Akcesoria do urządzeń domowych Karcher 

Nowoczesne technologie firmy Karcher pozawalają zachować czystość i higienę otoczenia bez zbędnego nakładu czasu i pracy. Urządzenia Karcher wiodą prym na rynku, wyróżniając się bezkonkurencyjną jakością i skutecznością. Dzięki dedykowanym akcesoriom technologie zyskują dodatkowe funkcje, a sprzątanie staje łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Ssawki i filtry do odkurzaczy Karcher 

Każdy materiał ulega zanieczyszczeniom wskutek codziennego użytkowania. Powierzchowne odkurzanie elementów materiałowych daje efekty krótkotrwałe i pozorne. Brud wnika w głąb włókien, tworząc środowisko przyjazne rozwojowi roztoczy i patogenów. Ssawka Karcher do tapicerki nie tylko dokładnie oczyści wierzchnie warstwy mebli tapicerowanych, foteli samochodowych, łóżek, tapczanów i poduszek z włosów, sierści i kurzu, ale również doskonale poradzi sobie z zanieczyszczeniami pomiędzy włóknami. Dzięki ssawce Karcher tkaniny odzyskują świeżość, co znacząco wpływa na zdrowie i komfort użytkowników. Polecamy także ssawki szczelinowe, dysze szczelinowe czy ssawki szczotkowe. Wśród akcesoriów do odkurzaczy Karcher znajdziecie także praktyczne filtry do popiołu czy filtry HEPA. 

Lance teleskopowe do myjek do okien 

Mycie dużych powierzchni przeszklonych bywa problematyczne, dlatego warto zaopatrzyć się w lancę teleskopową Karcher, która zapewni bezpieczeństwo przy myciu okien. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu, lanca Karcher doczyści każdy zakamarek, a pozbawiona smug i zacieków szyba rozświetli pomieszczenie. Myjkę wyposażyć można również w pad z mirofibry, listwę zbierającą i akcesoria do ładowania. 

Mniej wysiłku, więcej czasu

Każda końcówka Karcher to nowe możliwości. Odpowiednio dopasowane szczotki w parze z urządzeniami poradzą sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Dzięki dyszom do urządzeń parowym nawet z pozoru niedostępne zakamarki zostaną sterylnie zdezynfekowane. Przedłużki ułatwią pracę na większych powierzchniach, prace w terenie staną się łatwiejsze i bezpieczniejsze. Zestawy do czyszczenia rur skutecznie je odetkają i odkażą, co znacząco wpłynie na zdrowie i samopoczucie. 

Kontakt : mail:renkar@renkar.com.pl  ,  tel : 12 644 08 90 wew. 20,21 

wd.jpg
Do odkurzaczy

sc.jpg 
Do parownic

Akcesoria do urządzeń domowych Karcher | AAT Renkar Kraków

Istnieje 86 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 86 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło