Stanowiska do prasowania

Wielofunkcyjne stanowiska do prasowania parowego

Prasowanie wymaga niezwykłej dokładności i poświęcenia sporej ilości czasu. Aby ta czynność stała się przyjemniejsza, firma Karcher wprowadziła na rynek wygodne stanowiska do prasowania. Pełnią one wiele funkcji, które znacznie ułatwiają pracę nawet przy prasowaniu grubych materiałów.

Jakie funkcje posiadają stanowiska do prasowania? 

Funkcja nadmuchu, w którą zostały wyposażone stanowiska od marki Karcher, zapewniają użytkownikowi możliwość prasowania bardzo delikatnych materiałów, takich jak tiul czy jedwab. Żelazko znajdujące się w zestawie pozwala na znaczne skrócenie czasu poświęcanego na prasowanie – jest to wynik nawet 50%. Wszystko to, dzięki wysokiemu ciśnieniu pary, które powoduje, że nawet wielokrotnie złożone tkaniny stają się wygładzone oraz suche.

Stanowisko do prasowania SI 4 EasyFix jest w zestawie z żelazkiem. Poza wymienionymi funkcjami posiada jeszcze jedną, bardzo docenianą możliwość –– czyszczenie wodoodpornych powierzchni. Do tego zadania służą specjalne akcesoria, które pomagają utrzymać czystość w całym domu. Za ich pomocą można skutecznie wyczyścić każdy rodzaj podłogi w wygodny sposób, ponieważ urządzenie posiada ruchomy przegub.

System prasowania parowego

Para może być używana zarówno do żelazka, jak i czyszczenia – stanowiska do prasowania parowego Karcher łączą w sobie obie funkcje. Dołączona myjka parowa zapewnia dokładne czyszczenie, a żelazko parowe i deska gwarantują uzyskanie doskonałych rezultatów pod względem prasowania. Uprane rzeczy po prasowaniu są idealnie gładkie i można je od razu włożyć do szafy.

Stanowiska do prasowania, wyposażone w różne nasadki i akcesoria, są odpowiednie do czyszczenia podłóg na mokro, a także utrzymywania czystości w kuchni i łazience. Są wyposażone w dyszę do ochrony tekstyliów ze wspomaganiem zbierania włosów z tkaniny. Wszechstronność systemu prasowania parowego stanowi idealne rozwiązanie do każdego zadania związanego z czyszczeniem i prasowaniem.

Stanowiska do prasowania Karcher  – profesjonalne akcesoria | AAT Renkar

Jest 1 produkt.

Wyświetlanie 1-1 z 1 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło