Patio Cleaner

Urządzenia Kärcher do czyszczenia tarasów

Nie da się ukryć, że czyszczenie jakiejkolwiek powierzchni, która jest wystawiona na działanie czynników atmosferycznych, nie jest łatwe. Umycie niewielkiego tarasu, przydomowego patio czy balkonu wymaga często sporego nakładu pracy i jest bardzo czasochłonne. Przedstawiamy urządzenia marki Karcher, które pomogą usprawnić ten proces.

Urządzenia do czyszczenia tarasów

Szczotka elektryczna to niesamowicie pomocne urządzenie w czyszczeniu tarasów. Pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i nie jest skomplikowana w użytkowaniu. Można zapomnieć o szorowaniu podłogi w niewygodnej pozycji przez wiele godzin!

Szczotki elektryczne takie jak Patio Cleaner marki Karcher świetnie radzą sobie z oczyszczaniem powierzchni z błota; piasku; alg i porostów; mchów i zabrudzeń emisyjnych.  Rezultat widać niemal od razu po uruchomieniu urządzenia i wykonaniu nim kilku płynnych ruchów.

Szczotki elektryczne do tarasów i balkonów – jakie powierzchnie mogą czyścić?

Myjki elektryczne marki Karcher to niesamowicie wydajne urządzenia. Standardowa wersja wyposażona jest w szczotki do drewnianych powierzchni, ale można ją także wyposażyć w te do mycia betonu czy kamienia. Szczotkowa głowica i ciągły natrysk sprawiają, że nawet duże powierzchnie mogą być czyszczone szybko i komfortowo. Wydajny system szorowania i opłukiwania to także sposób na zaoszczędzenie wody, która w przypadku mycia ręcznego jest używana w mniej wydajny sposób.

Patio Cleaner marki Karcher świetnie sprawdza się w czyszczeniu powierzchni wyłożonych płytkami, kafelkami, a także polerowanego betonu, drewnianych podłóg tarasów i balkonów. 

Patio Cleaner Karcher PLC 4 | AAT Renkar Kraków

Jest 1 produkt.

Wyświetlanie 1-1 z 1 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło