Pompy zanurzeniowe

Pompy zanurzeniowe Karcher

W tej kategorii w naszym sklepie znajdziecie pompy zanurzeniowe Karcher. Wszystkie produkty wyposażone są w ceramiczny pierścień uszczelniający, co przekłada się na ich niezawodność i wytrzymałość. Pompy do wody brudnej SP Dirt są szczególnie przydatne podczas osuszania zalanych pomieszczeń, a także opróżniania oczek wodnych. Pompy z zasysaniem płaskim SP Flat to z kolei doskonały wybór do wody czystej, a także lekko zanieczyszczonej. Będą one doskonałe w przypadku opróżniania beczek, basenów czy zbiorników na deszczówkę.

Pompy zanurzeniowe Karcher do wody brudnej

Pompy zanurzeniowe Karcher SP Dirt przeznaczone są przede wszystkim do ścieków czy szamba. Przepompowują one bowiem znacznie zanieczyszczoną wodę. W zależności od tego, jaki model wybierzemy, sprostają zanieczyszczeniom o rozmiarze od 20 do 30 mm. To, co wyróżnia urządzenia, to obecność filtrów ze stali nierdzewnej, które chronią urządzenia przed zanieczyszczeniami. Dzięki temu otrzymujemy gwarancję, że nawet najgorsze zabrudzenia nie zapchają i unieruchomią wirnika. 

W naszej ofercie dostępnych jest kilka pomp zanurzeniowych przeznaczonych do wody brudnej. Wyróżniamy urządzenia SP 7 Dirt, SP 7 Dirt Inox, SP 5 Dirt, SP 3 Dirt oraz SP 1 Dirt. W zależności od tego, którą z pomp wybierzemy, poradzi sobie ona z innym zakresem zanieczyszczeń.

Pompy zanurzeniowe Kacher do wody czystej

Pompy zanurzeniowe Karcher przeznaczone do pompowania wody czystej są oznaczone symbolem SP Flat. Stosuje się je przede wszystkim do wypompowywania wody ze studni – zarówno głębinowych, jak i kręgowych. Tego typu pompy mogą przepompować wodę z niewielkimi zanieczyszczeniami, których wielkość nie przekracza 5 mm. Będą one zatem doskonałe do usuwania wody z basenu, który po sezonie letnim przestaje być używany.

W naszym sklepie dostępnych jest kilka rodzajów pomp zanurzeniowych do wody czystej. Najbardziej popularne z nich to modele SP 2 Flat oraz SP 6 Flat Inox. Pompy różnią się od siebie zastosowaniem oraz rozwiązaniami technologicznymi zastosowanymi podczas ich produkcji. 

Pompy zanurzeniowe Karcher - doskonałe wypompowywanie wody  | AAT Renkar

Istnieje 7 produktów.

Wyświetlanie 1-7 z 7 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło