Pompy ciśnieniowe

Pompy ciśnieniowe Karcher

Każdy właściciel domu wie, że woda z roku na rok staje się coraz droższa. Warto więc zacząć wykorzystywać wodę z alternatywnych źródeł, np. oczek wodnych, beczek, zbiorników na deszczówkę czy ze studni. Jest to nie tylko ekonomicznie opłacalne rozwiązanie, ale także niezwykle przyjazne dla środowiska. Z pomocą przychodzą pompy Karcher. Umożliwiają one nie tylko pobór wody z alternatywnych źródeł, ale także ich transport i późniejsze zasilanie różnorodnych punktów odbioru. 

Specyfikacja urządzeń Karcher

Pompy ciśnieniowe Kacher znajdujące się w naszej ofercie zasilane są sieciowo. Osiągają one moc o wartości od 700 do 1200 W. Dzięki temu bez problemu pompują nawet do 6000 litrów wody na godzinę, a ciśnienie pompowania sięga aż 6 bar.

Wszystkie urządzenia są ciche, dzięki czemu nie zakłócą spokoju panującego w ogrodzie. Posiadają one także system automatycznego zwijania kabla. Ich wlew jest naprawdę duży, a montaż węża ciśnieniowego intuicyjny. Wiele modeli wyposażonych jest w adaptery, dzięki którym możemy podłączyć do nich pompy zbiornikowe. 

Pompy do wypompowywania wody – nasza oferta

W naszej ofercie znajdziesz wiele pomp, które służą do wypompowywania wody. Jedną z najpopularniejszych kolekcji jest seria Home & Garden, która pomoże nawodnić Twój ogród lub zaopatrzyć dom w wodę z alternatywnych źródeł. Znajdziemy tu wysoce energooszczędne urządzenia, które pomogą nam wypompowywać wodę ze studni głębinowych, zbiorników czy cystern na deszczówkę. Urządzenia charakteryzują się cichą pracą. Włączają się one automatycznie – w chwili, kiedy występuje zapotrzebowanie na wodę. Następnie, samoistnie wyłączają się. Są to niezwykle innowacyjne, samowystarczalne pompy, które w przypadku awarii pokazują miejsce powstawania usterki.

Wśród pomp wody do studni znajdziemy także kolekcję DEEP WELL, która charakteryzuje się niezwykle trwałą budową. Produkty stworzone są ze stali szlachetnej, która zwiększa odporność na uszkodzenia mechaniczne, wstrząsy oraz umożliwia pompie bezpieczną pracę pod wodą. Co ważne, produkty wyposażone są w zintegrowaną stopkę, która podnosi pompę, a to przekłada się na znaczące ograniczenie zasysania piasku czy zanieczyszczeń z dna. Pompy wyposażone są także w stalowy filtr.

Pompy ciśnieniowe Karcher  do wypompowywania | oferta  AAT Renkar

Istnieje 7 produktów.

Wyświetlanie 1-7 z 7 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło