Mop elektryczny

Mop elektryczny Karcher

Mycie podłóg nie musi kojarzyć się z dźwiganiem ciężkiego wiadra z wodą oraz powstającymi smugami. Skuteczną pomocą mogą okazać się mopy elektryczne marki Karcher. To nowoczesne i wydajne urządzenia, które stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które cenią sobie wygodę i oszczędność czasu podczas sprzątania.

Mobilność i wygoda

Jeśli Twoim głównym problemem podczas sprzątania jest brak mobilności, czyli przenoszenie wiadra lub plączący się pod nogami kabel, postaw na mop elektryczny Karcher FC 3. Urządzenie działa bezprzewodowo (o wydajności baterii rzędu 20 minut czyszczenia na aż 60 m2) i zostało wyposażone w lekkie zbiorniki na wodę. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest ruchomy przegub obrotowy, dzięki któremu podczas mycia podłóg można dostać się do nawet trudno dostępnych miejsc. Swobodę ruchu zapewnia brak kabla, ale również odpowiednia konstrukcja. Urządzenie jest w pełni mobilne i można nim manewrować bez jakichkolwiek problemów.

Oszczędność czasu

Nowoczesne mopy elektryczne Karcher to przede wszystkim komfort pracy. Sięgając po model FC 5, zyskujesz mop z systemem odkurzającym, który zasysa kurz i brud, a pady znajdujące się pod nim czyszczą podłogę. Takie rozwiązanie to nie tylko wygoda, ale również duża oszczędność czasu. System dwóch zbiorników (jeden na wodę czystą i drugi na wodę brudną) pozwala na skuteczniejsze czyszczenie powierzchni, poprzez uniknięcie roznoszenia zebranych wcześniej zanieczyszczeń, jak ma to miejsce podczas czyszczenia tradycyjnym mopem. Dzięki temu zaoszczędzisz jeszcze więcej czasu, ponieważ nie musisz powtarzać całego procesu mycia powierzchni.

Mop do wszystkich rodzajów zabrudzeń

Na szczególną uwagę zasługuje model FC 7, który został wyposażony w specjalne dodatki. Jednym z nich jest funkcja Boost, która poradzi sobie ze szczególnie trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Mop elektryczny w tym wariancie posiada aż 4 ruchome pady, które znacznie zwiększają dynamikę urządzenia. Warto również wspomnieć o wydajności baterii, której czas pracy wynosi w tym modelu aż 45 minut. Podobnie jak inne modele, FC 7 pozwala na umycie każdego rodzaju podłogi twardej – parkietu, podłogi laminowanej, PCV czy winylu. Czyści powierzchnie o 20% skuteczniej niż tradycyjny mop, co potwierdzają liczne testy wydajności urządzenia.

Mop elektryczny Karcher – szybkie i sprawne sprzątanie domu | AAT Renkar

Istnieje 3 produktów.

Wyświetlanie 1-3 z 3 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło