Zamiatarki

Zamiatarki Karcher

Podczas domowych porządków zamiatanie kostek na podwórku może być ciężkim zadaniem. Robienie tego manualnie nie tylko zajmuje mnóstwo czasu, ale nie daje równomiernych efektów. Z pomocą przychodzi firma karcher, oferująca serię swoich zamiatarek mechanicznych. Nie tylko znacząco przyśpieszają sprzątanie ogródka z pyłu, kawałków kory czy żwiru, ale wykonują to bez konieczności schylania się i monotonnego czyszczenia manualnego. Przy tym urządzenia mogą pochwalić się wysoką kulturą pracy i zaawansowaną budową, dzięki której podczas zamiatania nie wzniecają kurzu, co może jeszcze bardziej ułatwić cały proces czyszczenia.  

Dlaczego Karcher?

Praca z zamiatarkami Karcher stanowi przyjemne i proste zajęcie. Sama firma, przez narzucone sobie najwyższe standardy jakości, dostarcza w ręce konsumentów tylko produkty z najwyższej półki, które przez lata będą Cię wspierać w wypełnianiu obowiązków domowych i pielęgnacji Twojego ogrodu. Znakiem rozpoznawczym marki jest bardzo korzystny stosunek poziomu wykonania narzędzi do wyjątkowo korzystnej ceny. Nie inaczej jest w przypadku zamiatarek Karcher. Już najtańsze modele zupełnie odmieniają pracę wokół domu, dlatego warto wybrać wariant dopasowany idealnie do osobistych potrzeb.

Jak zbudowane są zamiatarki?

Urządzenia działają na zasadzie przypominającej odkurzacze – szczotki zgarniają zanieczyszczenia i wciągają je do bezpośrednio do wewnętrznego zbiornika o pojemności 20 litrów. Już z pomocą mniejszych modeli w ciągu godziny będziesz w stanie oczyścić nawet 2400 m² powierzchni. Zbiornik możesz z łatwością opróżnić, a jego prosty montaż i demontaż znacznie skraca czas sprzątania. Chwyt będący na wysokości pasa ułatwia cały proces czyszczenia i odciąża plecy, które podczas czyszczenia manualnego cały czas są obciążone. Zamiatarki mogą być wykorzystywane przez cały rok i znacznie przyśpieszają proces sprzątania podjazdu, patio lub chodnika wokół domu.

Zamiatarki Karcher do usuwania piasku, żwiru, śmieci i liści | AAT Renkar

Jest 1 produkt.

Wyświetlanie 1-1 z 1 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło