Myjki do okien firmy Karcher – mycie okien bez wysiłku

Czyste okna są nie tylko wizytówką domu, ale też gwarantują zdrowszą atmosferę w jego wnętrzu. Utrzymanie ich w czystości jest szczególnie trudne w centrum miasta lub w innych miejscach o dużym zapyleniu powietrza. Mycie okien jest zajęciem czasochłonnym i wymaga sporego wysiłku szczególnie, jeśli jest niezbędne przynajmniej raz w miesiącu. Dlatego, w trosce o wygodę naszych Klientów nasz salon w Krakowie oraz sklep internetowy Karcher oferuje profesjonalne myjki do okien. Te praktyczne urządzenia w znaczący sposób usprawnią i ułatwią wykonywanie uciążliwego zajęcia.

Oferowane przez nas modele są wygodne w użyciu i umożliwiają mycie również innych gładkich powierzchni. Wyjątkową zaletą takich narzędzi sprzątających jest zachowanie idealnie czystej szyby bez pozostawiania smug i zacieków. Myjki do okien, które mamy w asortymencie naszego sklepu Karcher w Krakowie, są bardzo wygodne w użyciu. Decyduje o tym ich ergonomiczna konstrukcja. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą komfortowych myjek do okien. Polecamy również odkurzacze parowe i inne maszyny sprzątające do domu.

Myjki do okien 

There are 4 products.

wyciągany akumulator Około 105 m² = 35 okien na jednym ładowaniu Najnowszy model myjki do okien Kärcher. Poręczne urządzenie do mycia okien bez smug, zacieków na parapetach i brudnych rąk. W zestawie dodatkowa ssawka 170 mm.

319,00 zł

dwa akumulatory + zewnętrzna ładowarka  na akumulatorach do 210 m 2 Najnowszy model myjki do okien Kärcher. Poręczne urządzenie do mycia okien bez smug, zacieków na parapetach i brudnych rąk. W zestawie ze stacją do ładowania baterii, wymienną baterią i dodatkową ssawką 170 mm.

395,00 zł

Do 300 m 2 na jednym ładowaniu  Najbardziej elastyczna w użytkowania myjka do okien! Dzięki innowacyjnej technologii listew zbierających i długiej pracy na jednym ładowaniu zadba o czyste okna bez smug i zacieków.

359,00 zł

Najnowszy model myjki do okien Kärcher. Poręczne urządzenie do mycia okien bez smug, zacieków na parapetach i brudnych rąk. W zestawie dodatkowa ssawka 170 mm.

259,00 zł
Showing 1 - 4 of 4 items