Do odkurzacz piorącego

Środki chemiczne do odkurzacza piorącego Karcher

Poznaj środki chemiczne do odkurzacza piorącego o szerokim zastosowaniu, które doskonale usuną różnego rodzaju zabrudzenia, odświeżą powierzchnię i zabezpieczą ją.

Środki piorące i impregnaty

Jednym z produktów dedykowanych do odkurzacza piorącego Karcher jest impregnat RM 762 CARE TEX 500 ml. Jeżeli posiadasz w swoim domu, np. wykładzinę, dywan czy meble tapicerowane to nasza propozycja będzie idealna, aby zabezpieczyć je przed zabrudzeniami. Sprawdzi się także w samochodzie, gdzie tapicerka często wymaga czyszczenia. Pokrywając powierzchnię środkiem do impregnacji, będziesz miał pewność, że długo pozostanie odporna na zabrudzenia i uszkodzenia.

Mamy do zaproponowania także RM 519 środek do czyszczenia dywanów w płynie. Jeżeli cenisz sobie czas, to ten produkt sprawdzi się idealnie, ponieważ jest szybkoschnący. Dodatkowo precyzyjnie usunie wszystkie nieczystości, które zwykle gromadzą się na dywanie czy tapicerce. 

Na uwagę zasługuje silny uniwersalny środek czyszczący RM 770, ponieważ jak sama nazwa wskazuje, likwiduje zanieczyszczenia ze zwielokrotnioną siłą. Jest dogłębnie działającym płynem i poradzi sobie z najbardziej opornymi brudami. Dodatkowo ochroni powierzchnię przed kolejnym zabrudzeniem.

Najlepsza chemia do odkurzaczy piorących

Jeśli chcesz osiągnąć najlepsze efekty czyszczenia dywanów, wykładzin i tapicerki, sięgnij po profesjonalne produkty Karcher, które stworzone zostały z myślą o praniu maszynowym – poniżej znajdziesz pełną ofertę.

Środki chemiczne Karcher do odkurzacza piorącego | AAT Renkar

Istnieje 3 produktów.

Wyświetlanie 1-3 z 3 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło