Środki chemiczne

Środki chemiczne Karcher

Karcher to firma, która oprócz bogatej oferty urządzeń ułatwiających sprzątanie, posiada także pokaźny asortyment preparatów czyszczących. Środki chemiczne Karcher wyróżniają się przede wszystkim wysoką skutecznością czyszczenia. Preparaty dostosowane są do mycia konkretnych powierzchni i materiałów. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć zniszczenia mytych elementów, a także chroni je przed utratą swoich właściwości oraz oryginalnego koloru. Dodatkową zaletą środków chemicznych marki Karcher jest nie tylko skuteczna walka z zanieczyszczeniami, ale także pielęgnacja ich przed ponownym zabrudzeniem. 

Sprawdzone rozwiązania – chemia Karcher 

Doświadczenie producenta pozwoliło wypracować rozwiązania dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Preparaty chemiczne od Karcher podzielić można na:

- środki do myjki do okien – będące wydajnymi koncentratami, skutecznie usuwające brud, tłuste plamy, a także zanieczyszczenia powstałe wskutek osadzania się spalin,

środki do odkurzacza piorącego – w formie wydajnych preparatów do czyszczenia dywanów oraz tapicerki, nie tylko skutecznie usuwających plamy, ale także chroniących je przed ponownym zabrudzeniem. Dodatkowo w ofercie dostępny jest specjalny impregnat do dywanów i tapicerki,

- środki do myjki ciśnieniowej – w asortymencie sklepu dostępne są środki do czyszczenia plastiku, drewna, kamienia, szkła, a także uniwersalny preparat czyszczący. Dodatkowo posiadamy preparaty do czyszczenia felg, motocykli, szyb oraz  usuwania owadów z powierzchni samochodu. W ofercie nie zabrakło także ścierniwa wykorzystywanego do piaskowania klinkieru, drewna, stali czy betonu. 

Środki chemiczne firmy Karcher - AAT RENKAR Kraków

Istnieje 24 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 24 elementów

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło